1979 Cornell hokejový zápas považovaný za najlegendárnejší v histórii Lynah Rink

Jedinou prehrou za posledný mesiac bolo Providence – ten istý tím, ktorý minulý rok odskočil Big Red z turnaja ECAC. Takže, samozrejme, keď boli oznámené štvrťfinálové zápasy v roku 1979, boli to práve Friars, ktorí prišli na Lynah Rink.

Providence vyskočila do vedenia 2:0 v prvej tretine, keď sa Lynah Faithful prizerala v ohromujúcom tichu. Zápas sa zmenil od zlého k horšiemu, keď Tom Bauer z Providence skóroval v 46. sekunde tretej tretiny. Cornell konečne dostal nulu zo svojej strany skóre, keď John Stornik prevzal prihrávku od Brocka Tredwaya a porazil brankára Providence Billa Milnera – no potom opäť skóroval Bauer a zvýšil tak Friars na 5:1.

IthacaJournal.com: Čítaj viac