Amerks prekonali raketu, 4-3

Michael Mersch (2+0), Brandon Davidson (1+1) a Jack Quinn (0+2) zaznamenali pár bodov a pomohli tak Rochester Americans (3-2-0-0) k víťazstvu 4-3 nad The Laval Rocket (4-3-0-0) v piatok večer na Place Bell.

Vďaka výhre sa Rochester pred sobotňajším popoludňajším odvetným zápasom proti Lavalu zlepšil na 14-3-0-0 a vyhral 10 z posledných 11 stretnutí, ktoré sa datujú od sezóny 2017-18. Navyše, počas prvých 17 zápasov v sérii head-to-head s Rocket strelili Amerks tri alebo viac gólov v 13 zápasoch, čo zahŕňa osem z deviatich stretnutí severne od hranice.

Zatiaľ čo Mersch a Quinn dosiahli svoj druhý a tretí viacbodový výkon v sezóne, Davidson inkasoval svoj prvý od 18. decembra 2019 ako člen Stockton Heat. Casey Fitzgerald strelil víťazný gól svojou druhou značkou v kampani a skompletizoval tak skóre, zatiaľ čo brankár Aaron Dell (2-0-0) sa predstavil po druhýkrát v sezóne a predviedol 32 zákrokov.

čo je národný šport Kanady

Útočník Lavalu Ryan Poehling nazbieral pár asistencií, zatiaľ čo Corey Schueneman a Rafaël Harvey-Pinard strelili svoje prvé góly v sezóne pri prehre, ktorá prerušila úvodnú sériu troch domácich víťazstiev Rocketu. Xavier Ouellet zaznamenal svoje druhé konto v sezóne počas tretej časti regulácie, keď tréner Cayden Primeau (3-1-0), ktorý v stredu večer proti Torontu Marlies vylúčil, zastavil 18 z 22 striel, ktorým čelil, a utrpel svoju prvú. prehra sezóny.

Keďže Amerks si držali štíhly náskok 3:2, do konca regulácie zostávalo menej ako päť minút, trio JJ Peterka, Sean Malone a Quinn držalo Rocket uväzneného vo vlastnej zóne na predĺženú zmenu. Po tom, čo Peterka vyrazil puk a Quinn ho udržal na modrej čiare, Malone prekorčuľoval po pravom múre a následne prenechal puk Fitzgeraldovi v správnom bode. Treťoročný obranca zasiahol do strely a prestrelil rukavicu Primeaua, čím zvýšil Rochester na 4:2, pričom v tretej tretine zostávalo 4:47.

Laval skóroval 25 sekúnd po góle, aby skrátil výhodu Rochesteru, ale bolo by to tak blízko, ako by sa im podarilo dostať, ako Dell a Amerks udržali víťazstvo 4-3, aby sa v Place zlepšili na 8-1-0-0. Zvon proti rakete.

Útočník Amerks Brendan Warren dostal penaltu za podrazenie na začiatku prvej tretiny a Rochester získal prvú presilovú hru v zápase za stavu 3:21.

ako získať peniaze späť zo stránok s hazardnými hrami

Amerks potrebovali iba 16 sekúnd na priestupok a využili výhodu muža, keď použili rýchlu prihrávku po obvode, kým Mersch zachytil strelu Quinna za sieť a vrazil ju pod ľavú predložku Primeaua.

Tímy sa počas zvyšku tretiny nedokázali presadiť, pretože Rochester sa do prestávky ujal vedenia 1:0.

V úvodnej minúte druhej tretiny však Amerks zdvojnásobili svoj náskok, keď Davidson prestrelil tieneného Primeaua z pravej strany vhadzovania.

zelená žila maeng da recenzia

Ethan Prow a Brandon Biro, ktorí si pri svojom debute v sezóne v stredu večer pripísali pár asistencií, sa zaslúžili o pomoc pri prvom góle Davidsona ako Amerka, keďže Matej Pekar bol vonku pred Primeauom predtým, ako Davidson vystrelil.

Rocket sa dostal do vedenia Rochesteru, keď Schueneman zaznamenal svoj prvý výsledok v sezóne 15:17, keď mal Laval presilovú hru.

Napriek tomu, že raketový výjazd rozstrieľal Amerks 10-1 počas prvých siedmich minút strofy a skóre bolo jednogólové, Merschov druhý v noci obnovil dvojgólovú prevahu Rochesteru s 10:21 v kádri.

Mersch bol pri svojom druhom účtovaní v noci umiestnený mimo bránkoviska, keď Davidson poslal nízku strelu do siete Rocket. Kapitán tímu Amerks zabezpečil v poslednej sekunde presmerovanie svojho štvrtého gólu. Asistencie si pripísali Linus Weissbach a Davidson.

Počas posledných troch zápasov Mersch zaznamenal šesť bodov (4+2), čím sa posunul na druhé miesto v bodovaní tímu, zatiaľ čo Davidson má vo svojich posledných piatich zápasoch päť bodov (1+4), čo zahŕňa tri asistencie v každom z posledných. tri súťaže. V súčasnosti má náskok štyroch bodov od vedenia AHL na väčšinu obrancu.

Skóre zostalo nezmenené, kým Harvey-Pinard nezasiahol bekhendovou strelou ponad ľavé rameno Della 6:20 do poslednej časti regulácie.

Kontrola stimulov národa Cherokee 2021

Fitzgerald odovzdal víťaza zápasu v čase 15:13 predtým, ako Ouellet v noci skóroval svojím druhým gólom v sezóne o 42 sekúnd neskôr.

NAJLEPŠIE HRY:

Amerks ukončili svoj štvorzápasový kanadský cestný švih a v sobotu 30. októbra vyrazili na víkendový zápas v odvetnom zápase proti Rocket at the Place Bell. Po 13:00 hod. tilt, tímy zostanú nečinné, kým Laval 11. decembra nevykoná svoj prvý výlet v kampani do Rochesteru.