Bills porazili Jets v úvode sezóny 27:17 (úplné spravodajstvo)

Po prvej štvrtine to vyzeralo tak, že to bude prepadák, keď sa Buffalo Bills dostali do rýchleho vedenia 14:0.

Ale niekoľko chýb rozohrávača Billsa Josha Allena umožnilo Jets poflakovať sa väčšinu zápasu, kým ich Buffalo v druhom polčase odložilo. The Bills vyhrali 27-17, ale zápas nebol nikdy veľmi blízko.

Allen bol po väčšinu popoludnia skvelý. Skončil pri svojej prvej 300-yardovej prihrávke v prvej kariére a mal celkovo tri touchdowny proti obrane Jets, ktorá nemala žiadne odpovede. Obrana Bills sa v ten deň vzdala jednej veľkej hry, ale do značnej miery odstavila Sama Darnolda a ofenzívu Jets. Bills mali celkovo 404 útočných yardov v porovnaní s iba 254 pre Jets.

ODKAZY ZHRNUTIA HRY:

NAJLEPŠIE HRY:

SOCIÁLNA:

NÁHĽAD HRY:

Bills odštartujú sezónu 2020 domácim zápasom proti New York Jets. Toto je štrnástykrát, čo si títo dvaja zahrajú na domácom otváracom zápase, čo je najviac v NFL od roku 1960. Buffalo vyhralo úvodný zápas sezóny proti Jets v roku 2019, dokáže to aj tento rok?