Bills zlomil dvojzápasový šmyk a vyhral nad Browns v Detroite (úplné spravodajstvo)

Buffalo Bills (7:3) v nedeľu popoludní na ihrisku Ford Field v Detroite vyhrali 31:23 nad Clevelandom Browns (3:7) dvojzápasový šmyk.

Útok Buffala sa rozbehol pomaly a väčšinu prvého polčasu sa ťahal, až kým Josh Allen nenašiel Stefona Diggsa v zadnej časti koncovej zóny koncom druhej štvrtiny, aby Bills viedli 13:10. Buffalo sa nikdy nepozrelo späť, keď skórovalo na všetkých svojich piatich góloch v druhom polčase a získalo tak veľmi potrebné víťazstvo.

DiSanto Propane (billboard)

Bežecká hra Bills vyzerala naozaj dobre, pretože Devin Singletary niesol loptu 18-krát na 86 yardov touchdownom. Nováčik James Cook nazbieral kariérne maximum 86 yardov na 11 prenosoch.

najhodnotnejšia spoločnosť v USA

Tyler Bass mal rušný deň, keď strelil šesť gólov z poľa, vrátane 56-yardového, druhého najdlhšieho v jeho mladej kariére.