ŠAMPIÓNY: Dievčatá Pal-Mac vyhrali dažďom zmáčanú triedu B1, oddiel V

Keď v piatok večer na Finger Lakes Community College pršalo, chceli Pal-Mac Red Raiders získať víťazstvo od Red Raiders of Hornell. V zápase, v ktorom sa zdalo, ako keby osud určil zápas, by to bol Pal-Mac, ktorý prekonal dážď a Hornell, 2:0, aby si zabezpečili titul v sekcii V triedy B1. Bol to ich tretí šampionát za posledných 6 sezón, pričom minuloročný tím Covid zamietol po tom, čo tím pred posezónnou činnosťou ukončil.

Prvý polčas sa niesol v duchu osudu, keď oba tímy Red Raider viedli po polčase bitku 0:0. So zosilneným dažďom sa dianie na ihrisku zvrtlo. Molly Seither poslala na začiatku druhého polčasu gól do siete, ktorý udával tón pre zvyšok zápasu. Maya Ikewoodová strelila poisťovací gól na 26. minúte, počas ktorej dážď zasiahol horúčavu. To by však bolo všetko, čo by Pal-Mac potreboval, pretože v posledných 14 minútach hry dokázali kontrolovať veľkú časť pohybu lopty. Red Raiders z Pal-Mac odpratali loptu v posledných sekundách, čo im umožnilo zabezpečiť si korunu v triede B1.

Tento titul predstavuje tretí titul pre trvalú dievčenskú futbalovú veľmoc z Finger Lakes East Pal-Mac za šesť rokov, od víťazstiev v rokoch 2016 a 2018.

luke bryan stretnúť a pozdraviť lístky

Pal-Mac sa teraz v utorok večer postaví proti Haverlingovi v kvalifikačnom kole štátnej triedy B na mieste a v čase, ktorý bude určený.