Cornell sa výhrou nad Quinnipiac zlepšuje na 7-0

Juniorský brankár Matthew Galajda predviedol 13 z 22 zákrokov v tretej tretine, aby pomohol pri presilovkovom góle druhého útočníka Michaela Regusha v druhej tretine presadiť sa ako víťaz zápasu za mužský hokejový tím Cornell pri víťazstve 2:1 nad ECAC Hockey. rival Quinnipiac v piatok večer na Lynah Rink. Vďaka výhre sa Big Red, ktorá sa v prieskumoch USCHO.com a USA Today/USA Hockey Magazine umiestnila na druhom mieste v krajine, po druhýkrát za posledné tri roky zlepšila na 7:0.

Michael Regush strelil víťazný gól v presilovke počas druhej tretiny Cornellových mužov

Dnešná tlačová konferencia guvernéra cuomo v priamom prenose

Prvá tretina síce nepriniesla góly, no skončila sa návalom aktivity pred Galajdom. Urobil pár zákrokov v pozoruhodnom úseku troch Quinnipiac čudných rýchlikov v rozpätí iba 27 sekúnd.

Cornell (7-0, 5-0 ECAC Hockey) potom udrel najskôr gólom juniorského útočníka Brendana Locka na začiatku druhej tretiny. Quinnipiac (6-5-1, 2-2-1) kontroval piatym gólom Nicka Jermaina v sezóne a vyrovnal na 1, ale Regush vrátil Big Red definitívne späť na vrchol len o tieni viac ako dve minúty neskôr. Po prvýkrát od sezóny 2005-06 to dalo presilovej hre Big Red, ktorá vedie krajinu s konverzným pomerom 40 %, aspoň jeden gól v každom z prvých siedmich zápasov tímu.