Cornell prehral ťažký zápas s Colgateom

Junior Richie Kenney hádzal na 268 yardov a 87-yardové fumble zotavenie po touchdown seniorky Jelani Taylorovej na konci prvého polčasu podnietilo sobotňajšie rally futbalového tímu Cornell, ale Colgate si vynútil obrat pri pádoch na svojom vlastnom území v v poslednej minúte udržať víťazstvo 21-20 nad Big Red na Schoellkopf Field. Cornell klesol na 1-4, zatiaľ čo Raiders sa zlepšili na 1-7.

Senior Harold Coles sa ponáhľal 89 yardov na 17 prenosov za Cornella, ktorý skóroval pri svojom prvom odpale v zápase na bránku z 39 yardov juniora Garretta Patlu. Colgate odpovedal dvojicou touchdownov koncom druhej štvrtiny, aby sa dostal do vedenia 14-3, potom bol v najlepšej pozícii, aby tesne pred polčasom posunul vedenie ďalej od Cornellovej 3-yardovej línie. Prvák Jake Stebbins prepustil quarterbacka Colgate Granta Brenemana, ktorý si vynútil fumble a viedol k Taylorovmu dramatickému návratu. Namiesto 17-bodového deficitu v polčase, Patlov extra bod stiahol Cornella na prestávku na štyri body.

Harold Coles sa rúti za postrannú čiaru počas prvého polčasu futbalového tímu Cornell

The Big Red sa ujali vedenia v tretej štvrtine po Kenneyho 5-yardovej touchdown prihrávke juniorovi SK Howardovi. Raiders odpovedali touchdownom pri ďalšej jazde, aby sa dostali do vedenia štvrtého. Cornell zahral zápas o jeden bod na Patlovu bránku z 28 yardov za stavu 13:49, ale nedokázal sa priblížiť.