Crunch pád na medvede v rozstrele, 5-4

Syracuse Crunch skórovali dvakrát v tretej tretine, aby si vynútili predĺženie, ale napokon podľahli Hershey Bears 5:4 v rozstrele dnes večer v Upstate Medical University Arena.

Remi Elie, Andrej Sustr a Charles Hudon zaznamenali viacbodové úsilie, keď sa tím v sezóne posunul na 5-5-1-1 a 1-0-0-1 v sérii štyroch zápasov proti Bears.

Brankár Amir Miftakhov zastavil 31 z 35 striel v sieti pre Crunch. Pheonix Copley odvrátil 34 z 38 a 2 z 3 pokusy o prestrelku medzi potrubiami pre medveďov. Syracuse boli pri presilovej hre 1:5 a pri penaltovom zabití 2:3.

Bears otvorili skóre len 43 sekúnd po zápase. Joe Snively si vynútil obrat v slote a naštartoval Becka Malenstyna, aby skóroval, keď si nakorčuľoval z pravej strany. The Crunch rýchlo vyrovnal skóre o 32 sekúnd neskôr, keď Gabriel Dumont nakŕmil Seana Daya strelou z ľavej strany.

Hershey si pri presilovej hre vrátila vedenie v čase 11:25. Strela Bobbyho Nardellu spod ľavého kruhu bola zastavená, ale Snively si našiel odrazenú loptu a pozametal ju. Syracuse potom odpovedali v 15. minúte a druhýkrát vyrovnali zápas. Copley zastavil krátky brejk Hudona, ale puk zostal v bránkovisku, aby ho Elie vypichol za bránkovú čiaru.

Medvede strelili dva góly len osem sekúnd a v druhej tretine si vypracovali náskok 4:2. O 8:23 Snively potopil svoju sekundu v noci presmerovaním bodovej strely Garretta Pilona, ​​keď prešiel cez zónu. O niekoľko sekúnd neskôr Drake Rymsha odcentroval puk z pravej strany, aby sa Ryan Dmowski dostal do hry, keď vyrezal slot.

Syracuse skórovali dvakrát v tretej tretine, aby sa stiahli z dvojgólového manka a vynútili si predĺženie. Len 23 sekúnd do tretej tretiny bol Elie pred klietkou, aby lopatou hodil vo svojej sekunde v noci po tom, čo Dumont vyrazil Sustrovu strelu z pravého kruhu. V čase 12:29 strelil vlastný gól Sustr a vyrovnal stav zápasu, keď mal výhodu muža. Odskok sa vrátil do štrbiny a modrá vložka poslala domov gólom.

Po bezgólovom predĺžení sa hra dostala do rozstrelu. Gage Goncalves a Mike Sgarbossa skórovali už v prvom kole. Hudon bol pri svojom pokuse v druhom kole zablokovaný, ale Snively skóroval za Bears. Hershey zabezpečil víťazstvo, keď Copley zastavil v treťom kole Otto Somppiho.