Dennis Colligan vyhral v roku 2017 CNY PGA Professional Championship

Dennis Colligan z Cazenovia Golf Club porazil štvornásobného šampióna Kevina Savagea o dva údery, aby sa 22. augusta zopakoval ako šampión sekcie Central New York PGA v golfovom klube Shenendoah v Turning Stone Resort Casino. 55. ročník turnaja uvádzali Club Car, Mercedes-Benz a Omega.

prečo je hazardné hry hriechom

Colligan sa držal vedenia na jeden úder a na poslednej jamke odčerpal 30-stopový putt pre eagle, aby si vybojoval svoju druhú priamku a celkovo tretiu sekciu proti Savageovi z Timber Banksa, ktorý skončil birdie na 18. mieste.

.jpg

Vedel som, že ak sa mi to podarí aspoň priblížiť, Kevin bude musieť urobiť remízu, povedal Colligan. Našťastie som mal správnu rýchlosť a správny vlasec a dal som to do pohára.

Colligan, líder prvého kola, zahral vo finálovom kole 1 pod par 71 po 4 pod 68 v prvom kole. V turnaji skončil so skóre 5 pod 139 a zarobil ako prvý 3 500 $. Toto je Colliganov druhý major roka, pretože v máji vyhral Golf Max/Golf Pride Central New York Open.

Máme štyri veľké turnaje a pokúsiť sa pripraviť na tieto štyri sú mojím cieľom počas leta, povedal Colligan, ktorý oslavuje 20. sezónu v Cazenovia GC. S prácou a lekciami a manželkou a deťmi je to ťažké. Ale vďaka nim sa môžem v nedeľu dostať von a hrať. Aj mojim členom, ktorí ma veľmi podporujú.

Savage potiahol aj s Colliganom na turne a potom sa dostal do vedenia o jeden úder birdie na 10. Ale nepredvídateľný vietor na posledných šiestich jamkách spôsobil problémy obom golfistom. Colligan sa definitívne ujal vedenia na 15. mieste, keď zahral par po tom, čo Savage zahral na jamke dvojité bogey.

Vietor šiel všetkými smermi, povedal Savage. Nikdy to nezostalo tým istým smerom. Začal som trafiť nejaké slabé strely a zaplatil som za to.

Aktualizácie irs o refundáciách 2021

Keď sme sa dostali na zadnú deviatku, začal tu celkom dobre fúkať vietor a bolo to ťažšie, povedal Colligan, ktorý vyhral v roku 2016 v Seven Oaks a v roku 2010 v Shenendoah. Musel som to vydrieť, bola to bitka.

Hoci Savage v súboji bývalých šampiónov nestačil, získal miesto na 2018 PGA Professional Championship 17.-20. júna v Bayonet Black Horse v Seaside California. Savage, štvornásobný Section Champ (’95, ’04, ’14 & ’15) zarobil 2 725 $, keď skončil na druhom mieste.

Ontario centrum pre rehabilitáciu a zdravotnú starostlivosť

Okrem Colligana a Savagea na 51. ročník národného šampionátu postúpili aj Mark Tucker z Cazenovia Country Club (2 do 142) a Rick Bronson (1 do 143).

Šampión z roku 2011 Tucker, ktorý 14. augusta vyhral Emmett Kelly Masters, zahral v poslednom kole 4 pod 68, umiestnil sa na treťom mieste a za tretie miesto získal 2 300 $.

Bronson (Bronson Aerifying) inkasoval 2 000 dolárov za štvrté miesto. V júli vyhral CNY PGA Senior Championship.

Tohtoročnými náhradníkmi sú Michelle Murphy z Oswego Country Club, Eric Manning z Cortland Country Club a Lake Shore Yacht a Nick Serafino z Country Clubu.