Dungey beží, prekonal Orange a vyhral 41:17 nad Central Michigan (úplné pokrytie)

Eric Dungey prešiel na dva body a ušiel o tretie, aby v sobotu v Carrier Dome viedol Syracuse (2:1) nad Central Michigan (2:1), 41:17.

Dungey mal 19 z 35 na 279 yardov a touchdown prihrávky na Dontae Stricklanda (18 yardov) a Raviana Piercea (6 yardov). Bežal tiež 11-krát na 105 yardov, vrátane jedného yardového bodovaného behu.

Syracuse mali na veky tretiu štvrtinu. Po tom, čo vyšli zo šatne s vedením 24:17, Orange explodoval na 333 yardov celkového útoku a 17 bodov. Obranná jednotka Syracuse zároveň obmedzila Central Michigan na 60 yardov a žiadne body počas 15 minút hry.

Dungey zavŕšil 90-yardovú jazdu behom na jeden yard na začiatku periódy a spojil sa s pevným koncom Ravianom Pierceom na šesťyardovej touchdown prihrávke, aby posunul výhodu Orangeu na 38-17.

Cole Murphy prispel svojim druhým gólom z hry na 25 yardov, čím dostal Syracuse do vedenia 41:17 v štvrtej tretine. Čítaj viac