Futbal Hobart podľahol SUNY Oneonta 3:1

ONEONTA, NY — Futbalový tím Hobart College dnes popoludní porazil Oneonta 3:1 v nekonferenčnej súťaži na Red Dragon Field. Red Dragons strelili tri góly v prvom polčase, keď si vybojovali Pohár starostu 2022.

Milton Mancias Magana sa postaral o víťazstvo Oneonta (4-0-0). Nate Hanna odohral celých 90 minút v bránke za Red Dragons a dokázal jeden zákrok zasiahnuť. strelil gól za štátnice (2-1-1). Guillermo Castaneda Chang a medzičas v bránke Hobart, kombinovaním piatich zákrokov.

PRVÁ POLOVICA:

• Hobart mal prvú šancu zápasu v piatej minúte z priameho kopu. strela z 19-ky tesne minula ľavú žrď brány.
  • V 12. minúte otvoril skóre pre Red Dragons Joe Holder. Strelu z vnútra šestnástky vyrazil do pravého horného rohu klietky.
  • Zdá sa, že štátnici strelili vyrovnanie v 15. minúte, ale gól bol odmávaný pre ofsajd hráča.
  • O necelú minútu strelil svoj prvý gól v zápase Magana, ktorý zasunul strelu do pravej strany klietky.
  • Magana strelil svoj druhý gól v zápase v 28. minúte. Bol vyhlásený za najužitočnejšieho hráča turnaja, víkend zakončil s tromi gólmi a asistenciou.

DRUHÁ POLOVICA:

• Druhý polčas otvoril Hobart, ktorý vyvinul tlak na útočnú časť ihriska. takmer premenil, ale jeho strelu spoza šestnástky zastavil brankár Oneonta.
  • Štátnice sa predrali v 69. minúte. Caron inkasoval prihrávku od  a prekĺzol strelu k pravej žrdi pre svoj prvý gól v sezóne.
  • Caron zostal nebezpečný v záverečných fázach súťaže, ale nedokázal nájsť dostrel. V posledných 10 minútach hry mal pár striel, ktoré tesne minuli ľavú žrď brány.

CELOTURNAJOVÉ TÍMY:

• Obranca a stredopoliar získali miesto v tíme turnaja primátora 2022.
  • Lescher zohral počas víkendu kľúčovú úlohu v obrane Hobartu. Sheehan mal asistenciu pri víťaznom góle proti Hartwicku.

NASLEDUJÚCI:
Hobart sa vráti na Cozzens Field budúcu sobotu, 17. septembra, keď privíta Rochester v Ženeve, NY. Začiatok nekonferenčnej súťaže je naplánovaný na 14:00.