Geitnerovo 50-bodové zvýšenie Bloomfield nad Honeoye v 2 OT thrilleri (súhrn W-FL 12/12)

V utorok večer to trvalo 2 predĺženia, ale Bloomfield Bombers prežili výlet do Honeoye, aby unikli výhrou 101:99 v najvzrušujúcejšom zápase roka na Wayne-Finger Lakes.

Senior Bloomfield Patrick Geitner explodoval takmer o polovicu výkonu svojho tímu a skončil s neuveriteľnými 50 bodmi. Ešte pôsobivejšie je, že len 6 z 50 bodov prišlo na tri body. Tímový kolega Alexander Roach dosiahol 25, zatiaľ čo zvyšok zoznamu Bombers dosiahol konečných 26.

Bloomfield zaostával v zápase skoro 19:3, ale vrátil sa s 29 bodmi v druhej štvrtine a dostal sa do vedenia, kým Jon Marble z Honeoye vyrovnal zápas trojbodovým signálom v polčase.

Junior Bulldogs Tyler Rudolph vyrovnal zápas s ležaním, pričom do konca regulácie mu zostávalo 8 sekúnd, a potom zablokoval Geitnerov posledný druhý pokus poslať zápas do predĺženia, remízový stav bol 81 za každý.

V prvom predĺžení Max Yale v ubúdajúcich sekundách vyrovnal trojkou a poslal zápas do druhého predĺženia s nerozhodným výsledkom 87.

Keď na konci druhého predĺženia zahrmelo posledný pokus Yale o tri body, pre Bloomfield sa začala oslava, ktorá sa zlepšila na 2:0 na Západe, zatiaľ čo Honeoye klesol v ligovej hre na 2:2.

LivingMax Sports bude v Bloomfielde vo štvrtok večer, keď Bombers moderuje Marcus Whitman LIVE o 19:30 na LivingMax Radio s celé video zo zápasu streamované naživo o 23:00 . Brendan Harrington a Tane Robinson budú mať hovor. Oba tímy sú nerozhodné o prvé miesto na FL West 2:0.

V ĎALŠEJ AKCII W-FL BOYS UTOROK VEČER…

DUNDEE 30 @ SOUTH SENECA 50
Za Falcons viedol Anthony Reff s 18 bodmi. Matt Kenyon strelil 8 gólov a John Zajac strelil 11 doskokov. Robbie Clark viedol Škótov s 11 bodmi v strate.

HAC 49 @ ČERVENÁ BUNDA 47
Xavier Israel z Wolves dosiahol 19 bodov vrátane víťaza zápasu so 4 sekundami do konca regulácie, keďže HAC sa zlepšil na 2-1 vo FL West a celkovo na 5-1.

NEAPOL 68 @ ROMULUS 56
Evan Bay dosiahol kariérne maximum 7 trojok a skončil s 25 bodmi, keď Neapol porazil Romulusa. Cole Rathbun pridal 15 bodov za Big Green.

ŽENEVA 56 @ LOTUS 47
Panthers zvýšili svoj sezónny rekord na 3-2 víťazstvom na ihrisku Vertusu v utorok večer, v ktorom 22 z ich 24 gólov z poľa padlo na asistenciu. Christian Tapscott viedol v Ženeve s 11 bodmi z lavičky, Reid Patchett a Akim Hudson zaznamenali po 10. Patchett stiahol aj 7 doskokov. Tajman Ball opustil Vertus so 17 bodmi.

MARCUS WHITMAN 34 @ LIVONIA 64
Wildcats klesajú na 3-2 v sezóne po 30-bodovej strate s Livonia Bulldogs.

MIDLAKES 55 @ WATERLOO 45
V bitke o FL East bez prehry, LivingMax Sports #1 zaradený Midlakes porazil kmeň vo Waterloo za 28 bodmi Alainy Forbes a 11 odrazovým úsilim. Za Waterloo skončila druháčka Jillian Panek s 11 bodmi a 7 doskokmi, zatiaľ čo starší strážca Logan Castiglione zaznamenal 11.

NR-WOLCOTT 24 @ MARCUS WHITMAN 53
Jordyn Chappelle zaznamenal 22 bodov a Emily Thompson pridala 15 a 7 ziskov, aby viedla Marcusa Whitmana pred Cougars v prelínacom zápase West-Wayne. Kendall Huff skončila s 8 pre NR-W.

ROMULUS 44 @ NEAPOL 50
Haylea Langan mala v utorok večer plné ruky práce s 26 doskokmi a 10 bodmi pre Neapol, ktorý porazil Romulusa o 6. Autumn Kunes zaznamenala 15 bodov, Sarah Glovine zaznamenala tiež 15 a stiahla 14 doskokov, zatiaľ čo Faith Glovine vytiahla 15 bodov. jej vlastné odrazy.

AQUINAS 60 @ WAYNE 53
Chanel Alexander mal 28 bodov za Aquinas, ktorý v utorok večer porazil Wayna 60:53. Eagles viedli Gabby Zenelovic, Alana Kornaker a Alexa Glanzel, ktorí skončili po 12 bodoch v strate.

PENN YAN 45 @ HORNELL 62
Penn Yan viedol v tretej štvrtine až o štyri body, kým 14:0 od Hornella odložil Mustangy.