Hobartský mužský lakros prepadol Saint Joseph’s po predĺžení, 13.-12

Juniorský stredopoliar Hobart College Derrek Madonna dosiahol v kariére maximum šiestich bodov, ale Saint Joseph’s University zostala neporazená v hre Severovýchodnej konferencie a vybojovala víťazstvo 13:12 po predĺžení. Útočník z druhého ročníka Levi Anderson strelil víťaza zápasu 1:28 do predĺženia.

Madonna strelila kariérne maximum štyri góly len na päť striel a svoje kariérne maximum vyrovnala za asistencie s dvojicou pomocníkov. Starší útočník Tommy Mott zaznamenal tri body za dva góly a asistenciu. Senior špecialista na vhadzovanie Drew Blanchard obstál proti juniorovi Hawks Zachovi Coleovi, ktorý do zápasu vstúpil s výhrou takmer 70 % vhadzovaní. Blanchard bol 13-z 23 so šiestimi pozemnými loptičkami. Starší obranca Sam Mueller vyrovnal svoje kariérne maximum tromi spôsobenými obratmi. Brankár druhého ročníka Kevin Holtby predviedol 15 zákrokov.

Starší stredopoliar Evan Campbell a druhý útočník Matt Bohmer viedli SJU so štyrmi bodmi. Anderson zavŕšil hetrik. Cole bol 14-z 28 na X so šiestimi pozemnými loptičkami. Senior Tucker Almany urobil 10 zákrokov.

Juniorský stredopoliar Bradley Simas strelil svoj siedmy gól v sezóne po asistencii od Madonny s menej ako siedmimi minútami konca základnej časti, aby Hobart viedol 12:10. Cole vyhral následné vhadzovanie a starší stredopoliar s dlhou palicou Liam Hare strelil svoj prvý gól v sezóne len o 12 sekúnd neskôr.