Ohromujúca Virginia plavby popri Syrakúzach, 81-58 (úplné spravodajstvo)

Virginia zaobchádzala s 2-3 zónovou obranou Syracuse ako s moriakom na Deň vďakyvzdania.

Virgínia v pondelok večer v John Paul Jones Arene v Charlottesville vo Virginii vyhrala nad Orangeom 81:58 zónu pohybom lopty, ostrými prihrávkami, driblingom a rozpálenou 3-bodovou streľbou.

Quincy Guerrier viedol Syracuse s 15 bodmi, zatiaľ čo Alan Griffin skončil na dvoch tabuliach tesne pred double-double (13 bodov, 8 doskokov). Guerrier aj Marek Dolezaj ukoristili tri krádeže.

ODKAZY ZHRNUTIA HRY:

NAJLEPŠIE HRY:

stiahnite si kurz obnovy batérie ez

TLAČOVÁ KONFERENCIA JIM BOEHEIM'S POTGAME:

POLOVICA:

NÁHĽAD HRY:

Syracuse ide po druhé víťazstvo za sebou proti súperovi v poradí, keď v pondelok 25. januára navštívia č. 13/12 Virginiu. Tip v John Paul Jones Area je stanovený na 19:00.

newyorské štátne dôchodkové fondy

Syracuse zlepšili svoj celkový rekord na 9-4 a vyrovnali svoje skóre ACC na 3-3 víťazstvom 78-60 nad číslom 16/14 Virginia Tech v sobotu popoludní. Druhák Quincy Guerrier viedol skupinu štyroch hráčov k dosiahnutiu dvojciferných bodov v bodovaní s 20 bodmi. Do tejto skupiny patril aj prvý hráč Kadary Richmond, ktorý z lavičky prispel 13 bodmi za 15 minút akcie.

Virginia sa vrátila, aby v sobotu porazila Georgia Tech 64:62, aby zostala neporazená v tejto sezóne ACC 6:0. Víťazstvo bolo šiestym víťazstvom Cavaliers v rade, čím sa zlepšil ich celkový rekord na 10-2.

Pondelňajší zápas predstavuje 15. stretnutie medzi Syrakúzami a Virgíniou v histórii. Cavaliers vyhrali osem z predchádzajúcich 14 zápasov. Po tom, čo Virgínia vyhrala prvé stretnutie medzi oboma mužstvami v minuloročnom otváracom zápase sezóny v Dome, Syracuse jej vrátili láskavosť, keď 11. januára v Charlottesville porazili Cavaliers 63:55 po predĺžení. Joseph Girard III získal 19 bodov a vedie Orange keď prerušili sériu štyroch prehier proti UVA.