LAKERS GO BACK-TO-BACK: Chlapci zo Skaneateles futbal vyhrali štátny titul

Keďže sa minulú sezónu nekonali žiadne štátne turnaje, chlapčenský futbalový tím Skaneateles musel čakať dlhšie ako väčšina, aby mal príležitosť obhájiť svoj titul v triede B na štátnej úrovni. V nedeľu ráno tam stál známy súper na štátnej úrovni v sekcii V's Haverling Rams. Tímy sa stretli v štátnom semifinálovom kole v roku 2019 na ceste Lakers k štátnemu šampionátu.

Chvíľu trvalo, kým sa začalo skórovať, ale na 25′ značke Sean Kerwick vsietil prvý gól zápasu a Skaneateles tak viedol 1:0. Skóre tak zostalo až do druhého polčasu, keď Haverling skóroval z 10'. Obrana sa ukázala byť na prvom mieste a pri skóre 1:1 na konci regulácie sa čakalo na napínavý koniec. Ofenzívny útok Laker bol na ťahu v predĺžení, pretože Owen Cheney sa spojil s Jackom Phillipsom, aby poslal verných Skaneateles do šialenstva a strelil víťazný gól, keď do konca zostávalo 13 minút. Víťazstvo 2:1 pre Skaneateles zabezpečilo druhý po sebe titul New York Class B pre chlapcov futbal. Lakers tiež dokončia sezónu s bilanciou neporaziteľnosti 21-0 celkovo a 9-0 v ligovej hre.