MARAUDERS VYHRAJÚ: Williamson prináša chlapcom domov futbalový titul triedy C1

Vlhké a chladné počasie sa dnes poobede usadilo v majstrovskom zápase Boys C1 Section V a Williamson Marauders dúfali, že si udržia teplo v pátraní po ďalšej sekciovej korune. Po tom, čo sa Marauders v roku 2020 nedostali do finále a v roku 2019 sa to nepodarilo, vstúpili do zápasu s jediným cieľom.

Kým prvých 10 minút zápasu ostalo na výsledkovej tabuli pokojných, John Niles z Williamsonu prelomil otvorenú bodovú bublinu na 13 ́. O 15 minút neskôr v prvom polčase sa Rhett Storms napojil na prihrávku Troya Ingrama a strelil druhý gól Maraudera z 28. minúty.

Stacey pensgen opúšťa kanál 8

Skóre potom na takmer 40 minút stíchlo, keď sa Geneseo pokúsil o obrat. John Niles strelil svoj druhý gól v súťaži v 22. minúte druhého polčasu, čo bol potenciálny poistný gól. Tyrone Walker asistoval pri oboch Nilesových góloch.

Geneseo dokázal skórovať v 28. minúte od Ethana Bennetta, ale náskok Williamsona by bol príliš veľký na to, aby sa z neho mohol vrátiť. Čas vypršal a Williamson vyhral titul triedy C1 3-1.

Tento titul je prvým Williamsonovým titulom od roku 2013, ktorý od roku 2011 zhrnul tri tituly. Williamson sa teraz postaví proti víťazom Kendall a Keshequa v utorkovom kole štátnej kvalifikácie triedy C na mieste a čase, určený.