Marcus Whitman padá do Cal-Mum v triede C State Play-In kole

Sezóna Marcusa Whitmana Wildcats sa skončila v pondelok večer, keď prehrali 58:53 s Caledonia-Mumford Raiders na Wayland-Cohocton High School v úvodnom kole štátneho turnaja V. triedy C2. Prehrou sa končí sezóna tímu Marcus Whitman, ktorý získal prvé sekčné majstrovstvá školy od roku 1976.

-

V piatok večer to bol čerstvý víťaz dvojice sekčných titulov. Prvá štvrtina na Wayland-Cohocton bola energická a rýchla, pretože oba tímy získali 14 bodov. V druhej štvrtine Raiders prevýšili Wildcats 16-12 a po polčase sa ujali vedenia 30-26. Marcus Whitman vyšiel zo šatne a nazbieral 14 bodov v treťom štvrťroku, čím znížil náskok Caledonia-Mumford len na dva. Wildcats bojovali v štvrtej štvrtine, ale nestačili na to, keď starší Vin Molisani a druhák Kyle Wade strelili kľúčové neskoré trestné hody, aby spečatili víťazstvo.

Kyle Wade (17), Vin Molisani (16) a Joe Laursen (13) spolu dosiahli 46 z 58 bodov Caledonia-Mumford.

prvá automobilová nehoda v Spojených štátoch

Liam Prendergast dosiahol herné maximum 18 bodov pre Marcusa Whitmana. Jordan Lahue pridal 16, 14 z nich prišlo v druhom polčase.

Caledonia-Mumford nastúpi v stredu večer na strednej škole v Newarku proti šampiónovi C2 Lyons.