Oblasť Rochester

Rochester Red Wings hrana Syracuse Mets v sérii otvárač

Rochester Red Wings porazili Syracuse Mets 3:2 v úvodnom zápase série v utorok večer na štadióne NBT Bank. Tommy Romero nastúpil za Rochester a hodil tri smeny na vypnutie. Harol González dostal loptu za Syracuse a vzdal sa pár nájazdov nad 5 1/3 smeny. The Red Wings otvorili skóre v úvode série... Viac na hrane Rochester Red Wings Syracuse Mets
Rochester Red Wings prekonal Syracuse Mets vo vysokom skórovaní

Rochester Red Wings v stredu večer na štadióne NBT Bank prekonali Syracuse Mets 15:8. Rochester vyhral prvé dva zápasy tejto šesťzápasovej série. Útok Red Wings viedol Jake Alu, ktorý dvakrát zamieril a mal päť RBI. Lucius Fox tiež zohral veľkú úlohu, keď... ViacRochester Red Wings prekonal Syracuse Mets vo vysoko skórujúcej afére
Grandslam Jakea Alu dvíha Rochester Red Wings za Lehigh Valley

Grandslam Jakea Alu pozdvihol Rochester Red Wings popri Lehigh Valley IronPigs v úvode série v utorok večer na Frontier Field. Aluov tretí grandslamový turnaj ukončil piatu tretiu zmenu. Bol to jeho deviaty domáci štart v sezóne a piaty z posledných šiestich zápasov. Taylor Gushue otvoril skóre... Viac Grandslam Jakea Alu zdvihol Rochester Red Wings za Lehigh Valley
Plavba Rochester Red Wings popri údolí Lehigh

Rochester Red Wings preplávali okolo Lehigh Valley IronPigs, 10-3, v stredu popoludní na Frontier Field. Rochester prehrával 3-1 po dvoch zmenách, ale zaútočil späť so siedmimi nezodpovedanými behmi, aby si zabezpečil tretie víťazstvo v rade. Daniel Johnson viedol ofenzívu Red Wings dvoma zásahmi a štyrmi RBI, vrátane jeho štvrtého homerunu na... ViacRochester Red Wings plavby okolo Lehigh Valley
Rochester Red Wings vedie nad Lehigh Valley pre piate víťazstvo v rade

Rochester Red Wings predĺžil svoju víťaznú sériu na päť zápasov víťazstvom 5:1 nad Lehigh Valley IronPigs v piatok večer na Frontier Field. Ľavý hráč Washington Nationals MacKenzie Gore odštartoval svoju druhú rehabilitáciu s Rochesterom a zahodil 2 2/3 smeny. Tony Romero nasledoval úľavu a dovolil si prejsť cez 5... Viac Rochester Red Wings porazil Lehigh Valley a piate víťazstvo v rade
Prebiehajú verejné vypočutia o navrhovanom zvýšení sadzieb RG&E a NYSEG

Verejné vypočutia o navrhovanom zvýšení sadzieb pre RG&E a NYSEG sa začali vo štvrtok 16. septembra. Zákazníci budú musieť zaplatiť výrazne viac na svojich mesačných účtoch, ak zvýšenie sadzieb schváli Ministerstvo verejnej služby štátu New York (DPS). Prezident RG&E a NYSEG hovorí, že zvýšenie sadzieb je potrebné na udržanie starnúcej infraštruktúry, aktualizáciu... Viac Verejné vypočutia o navrhovanom zvýšení sadzieb RG&E a NYSEG prebiehajú
Rochester Red Wings prehral s Lehigh Valley

Rochester Red Wings prerušil svoju päťzápasovú víťaznú sériu prehrou 4:3 s Lehigh Valley IronPigs v sobotu večer na Frontier Field. Rochester viedol 3:1 a dostal sa na vrchol ôsmej priečky, keď Lehigh Valley získal tri nájazdy a dostal sa do vedenia a nikdy sa nepozrel späť, keďže sa držali na... ViacRochester Red Wings stratili náskok pred Lehigh Valley
Rochester Red Wings vyfúkol neskoré vedenie a prehral s Buffalom

Rochester Red Wings otvorili svoj posledný road trip sezóny prehrou 3:2 s Buffalom Bisons v 10 zmenách v utorok večer na Sahlen Field. Rochester bol dva outy od víťazstva, keď Connor Sadzeck odovzdal sólo homerun s LJ Talleyom, ktorý vyrovnal zápas. Po tom, čo sa hra predĺžila... Viac Rochester Red Wings prehral s Buffalom neskoro do vedenia.
Rochester Red Wings prehral s Buffalom

Hokejisti Rochester Red Wings utrpeli vo štvrtok večer na ihrisku Sahlen Field prehru 10:2 s Buffalom Bisons. Buffalo prehralo dva z prvých troch zápasov v tejto šesťzápasovej sérii. Rochester sa snažil vytvoriť ofenzívu, pretože mal len štyri zásahy a obe jazdy skončili na vrchole šiesteho... Viac Rochester Red Wings utrpel prehru s Buffalom
Logan Verrett žiari ako séria Rochester Red Wings v Buffale

Logan Verrett hodil šesť smien loptičky na jeden pokus, aby pomohol doviesť Rochester Red Wings k víťazstvu 5:2 nad Buffalo Bisons v piatok večer na Sahlen Field. S výhrou je šesťzápasová séria vyrovnaná na dva zápasy za kus. Rochester vyskočil na začiatku druhej smeny do vedenia 1:0... MoreLogan Verrett žiari vo vyrovnanej sérii Rochester Red Wings v Buffale
Rochester Red Wings zhromaždil neskoro, aby porazil Buffalo

Hokejisti Rochester Red Wings v sobotu popoludní na ihrisku Sahlen Field porazili Buffalo Bisons 7:4. Rochester prehrával 4-3 v hornej časti ôsmej smeny, keď Nick Banks fajčil singel RBi, ktorý viaže hru. Jack Dunn to okamžite nasledoval s dvojfázovým pravidlom, aby Red Wings viedli 6:4. Rochester zaútočil... Viac Rochester Red Wings zhromaždil neskoro, aby porazil Buffala
Amerks podľahli Marlies, 3-1

Rochester Americans podľahli v sobotu večer v Coca-Cola Coliseum Toronto Marlies 3:1, čím si rozdelili set na dva zápasy. Rochester vyskočil v prvej tretine do skorého vedenia 1:0, ale Toronto strelilo tri nezodpovedané góly všetky v tretej tretine a zabezpečilo si víťazstvo. Lukáš Rousek strelil jediný gól za Amerks,... Viac Amerks prepadli Marlies, 3-1
Amerks sa odrazili víťazstvom 5:1 nad Rocketom

Američania z Rochesteru sa odrazili od piatkovej prehry víťazstvom 5:1 nad Laval Rocket v sobotu popoludní v Place Bell Arena. Výhrou si Amerks polepšili na 4-3-0 v sezóne. Laval strelil prvý gól zápasu na začiatku prvej tretiny, ale Rochester odpovedal troma gólmi v... MoreAmerks odskočili víťazstvom 5:1 nad Rocket
Amerky pripadajú na Monsters v OT, 6.-5

Rochester Americans sa vzdal vedenia z konca tretej tretiny a podľahol Clevelandu Monsters 6:5 po predĺžení v piatok večer v Blue Cross Arene. Prehrou Amerks klesli na 7-4-1-0 v sezóne. Rochester viedol 5:4 a do konca zápasu zostávalo niečo vyše minúty, keď Cleveland vyrovnal zápas a poslal ho... ViacAmerks prepadli Monsters v OT, 6:5
Frontier Field už žiadne: Inovatívne riešenia na spracovanie dát, okres Monroe sa dohodol na názve domova Rochester Red Wings

Frontier Field je oficiálne „Inovatívne pole“. Innovative Data Processing Solutions, čo je spoločnosť poskytujúca cloudové služby so sídlom v Henriete, okamžite prevezme práva na pomenovanie. Výkonný riaditeľ okresu Monroe Adam Bello to oznámil spolu s predstaviteľmi Innovative na utorkovej tlačovej konferencii. Dohoda medzi County a Innovative znamená, že prevezmú... Viac už viacFrontier Field: Innovative Data Processing Solutions, Monroe County uzavreli dohodu o názve domova Rochester Red Wings
Sabres odvolávajú útočníkov Andersa Bjorka, Rileyho Sheahana z Amerks

Buffalo Sabres odvolalo útočníkov Andersa Bjorka a Rileyho Sheahana z Rochester Americans pred utorňajším zápasom proti Vancouveru Canucks v KeyBank Center. Bjork nazbieral šesť bodov (tri góly, tri asistencie) v 11 zápasoch, odkedy bol 18. októbra pridelený do Rochesteru. Sheahan začal sezónu so zranenou rezervou a bol… Čítať viac »Sabres odvoláva útočníkov Andersa Bjorka, Rileyho Sheahana z Amerks
Amerks prehral Rocket, 8-1

Rochester Americans otvorili dvojzápasový set s Laval Rocket v piatok večer v Place Bell Arena a pre hostí to nedopadlo dobre, keď padli 8:1. Prehrou Amerks klesli na 3-3-0 v sezóne. Brandon Biro vsietil svoj druhý gól v sezóne v druhej tretine,... MoreAmerks prehral Rocket, 8-1