PAL-MAC SEZÓNA KONČÍ: Futbalový tím dievčat na šampionáte Red Raiders prehral v regionals

V sobotu večer sa skončila dievčenská futbalová sezóna Pal-Mac. Zoči-voči Lewistonovi Porterovi zo sekcie VI v regionálnom kole turnaja sa Red Raiders nedokázali odraziť od skorého deficitu, ktorý nasadil útok Lancer.

Lewiston Porter v prvom polčase rýchlo naskočil a v prvých 10 minútach hry strelil dva góly. Molly Seither z Pal-Mac dokázala dostať Red Raiders na palubovku po rohovom kope krátko nato a znížila náskok Lancera na polovicu.

Lewiston Porter dokázal v prvom polčase streliť ešte jeden gól, čo viedlo k polčasovému skóre 3:1. Lancers strelili ďalší gól na 4-1, ale Maya Ikewood odpovedala priamo za Pal-Maca a znížila vedenie na 4-2. Na Red Raiders by to však nestačilo a Lewiston Porter dokázal vsietiť posledný gól, keď hodiny tikali, s konečným skóre 5-2 v prospech Lancers.

Pal-Mac ukončí sezónu s celkovým rekordom 18-3-0 a rekordom vo Finger Lakes East 7-0-0. Pre Red Raiders to bola fantastická sezóna, ktorá sa odrazila od neuspokojivého konca sezóny 2020, aby v roku 2021 nabrala sekciovú slávu. Rok 2022 vyzerá byť rovnako sľubný, keďže popredné strelkyne Maya Ikewood a Emma Robinson vedú vracajúci sa zoznam pre Pal-Mac. .