Pozemný hokej William Smith prehral prvé rozhodnutie sezóny, 3:2 na ihrisku Geneseo

Box Skóre

GENESEO, N.Y. – Tím pozemného hokeja William Smith College utrpel prvú prehru v sezóne, keď ich silný tím Geneseo porazil 3:2.

odohral celých 60 minút v bránke za Volavky, pričom v noci zaznamenal sedem zákrokov. Vedenie útoku Volavky bolo mladšie, pretože v noci zaznamenala šesť výstrelov, z ktorých všetky boli na cieľ.

MOMENTY ZÁPASU:

•    Práve v 2:39 otvorila Pattillo skóre pre Williama Smitha, ktorý nasledoval odraz svojej vlastnej strely a prestrelil brankára Genesea, čím získala svoj tretí gól v sezóne.
•    Do konca prvej štvrtiny zostávali menej ako štyri minúty a postgraduálna študentka zaznamenala svoj druhý gól v sezóne, keď prestrelila brankára Genesea. Pattillo si pripísala asistenciu, čím sa jej počet asistencií v sezóne zvýšil na dve.
•    Útok Geneseo v druhom polčase zvýšil rýchlosť, keď prinútil Fostera zachrániť sedem striel v polčase.

KÚTIK PRE TRÉNEROV:

'Začali sme veľmi dobre a keď sme sa do hry dostali, Geneseo skutočne zlepšilo svoju hru,' povedala hlavná trénerka Sophie Riskie '07. 'Dnes sme sa naučili nejaké veci a preorientujeme sa na nasledujúci víkend.'

NASLEDUJÚCI:

William Smith privíta Manhattanville College, Lebanon Valley College a St. Lawrence University, keďže v sobotu 10. septembra a v nedeľu 11. septembra budú na McCooey Field hostiť William Smith Classic. The Herons otvoria proti Manhattanville v sobotu o 10:00: 30:00 a v nedeľu o 14:00 údolie Libanonu.