Pozemný hokej William Smith prehral v úvode Liberty League s U of Rochester 2:0

ROCHESTER, N.Y. .—Pozemný hokejový tím William Smith College prepadol vo svojom prvom konferenčnom zápase sezóny s University of Rochester 2:0. Volavky sú teraz v sezóne 6-2 s bilanciou 0-1 v Liberty League.
Piatkový nočný zápas medzi Herons a Yellowjackets bol vyrovnaný až do štvrtej štvrtiny. Obidve priestupky zvýšili tlak v posledných 15 minútach a zaznamenali osem z 12 striel v zápase. Junior odohral celých 60 minút v bránke za Volavky, pričom v noci zaznamenal jeden zákrok.

MOMENTY ZÁPASU:

• Rochester sa presadil v 53. minúte vďaka prvoročke Anye Arseneauovej, ktorá trafila strelu z jedného yardu po prihrávke staršej Kariny Bridgerovej.
  • Po góle v Rochesteri by Herons vyvinuli tlak a získali dva pokutové rohy, čo viedlo k piatim strelám Herons. Seniorka Mary Kate Brewardová viedla dvoma strelami v útočnej sérii. Staršia Mackenzie Wodka, juniorka Sofia Pattillo a druháčka Rebecca Mantione zasiahli jeden výstrel pri neskorom útočnom výpade Volaviek.
  • V 57. minúte mali Yellowjackets jedinečnú príležitosť, keď sa Maeve Fogartyová dostala do úniku po tom, čo získala zle spracovanú spätnú prihrávku od Herons. McCormick by odoprel Fogartymu, aby zišiel z jej línie a zarobil peknú záchranu na úniku.
  • Keď do konca zápasu zostávalo 30 sekúnd, Bella Militi pridala sekundu pre Yellowjackets k asistencii Maeve Fogartyovej a spečatila víťazstvo Rochesteru.

NASLEDUJÚCI:

William Smith bude hostiť Elmira College v nedeľu napoludnie v nekonferenčnom súboji na ihrisku McCooey.