RIT porazí letectvo 5:3; získal tretie miesto na turnaji v Atlantic Hockey Tournament

Starší obranca RIT Chris McKay (Edmonton, Alberta/Sherwood Park Crusaders) zlomil nerozhodný výsledok 3:3 a do konca regulácie zostávalo 2:39, keď Tigers v sobotu vyhrali nad hosťujúcim letectvom 5:3 v zápase Atlantic Hockey.

V spojení s víťazstvom AIC 4-1 nad armádou v inej nočnej akcii sa RIT (19-13-4, 15-9-4 AHA) posunul na tretie miesto na turnaji v Atlantic Hockey Tournament a bude hostiť najlepší z troch turnajov. série proti súperovi, ktorý sa určí 13. - 15. marca.

RIT muži

Air Force sa dostali na palubovku v záverečnej minúte prvej tretiny. Čerstvý útočník Willie Reim sa pri nájazde z pravej strany obrátil na prvého obrancu Brandona Kocha a skóroval medzi podložky juniorského brankára Tiger Iana Andriana (Barrie, Ontario/Ottawa Jr. Senators) s 57,5 ​​na hodinách.

RIT sa ujala vedenia 2-1 dvoma gólmi zo začiatku druhej tretiny. Útočník druhého ročníka Will Calverley (Scarborough, Ontario/Chilliwack Chiefs) si v ľavom kruhu vhadzovania poradil od druhého útočníka Kobeho Walkera (Lloydminster, Alberta/Lloydminster Bobcats) a 15:30 strelil gól z dolnej časti brvna. na hodinách. Len o 1:32 neskôr starší obranca Adam Brubacher (Elmira, Ontario/Powell River Kings) poslal dlhý signál z Tigerovej zóny na staršieho útočníka Ryana Krupera (Sherwood Park, Alberta/Sherwood Park Crusaders) po pravom krídle, ktorý pukol. strelou zápästím do ľavého horného rohu brány Falcon.