Mužský hokej RIT porazil Canisius 3:2 a získal druhé víťazstvo v rade

Útočník druhého ročníka RIT Caleb Moretz (Fairbanks, Aljaška) zaznamenal gól a asistenciu, zatiaľ čo juniorský útočník Will Calverley (Scarborough, Ontario) strelil gól a doviedol Tigers po sobotňajšej návšteve Canisius v hokejovej akcii Atlantic v Polisseni Center.

ako dlho získať vrátenie daní v NY

AKO SA TO STALO

Calverley zaparkovaný pred pravou tyčou presmeroval strelu staršieho útočníka Nicka Brucea (Fall River, Nové Škótsko/Johnstown Tomahawks) z bodu za juniorského brankára Canisius Matta Ladda, čím otvoril skóre zápasu na 1:14.

Ladd vypichol strelu Moretza z pravého bodu, ale juniorský útočník Andrew Petrucci (Toronto, Ontario) zakopal odrazenú loptu do široko otvorenej ľavej žrde a zvýšil tak RIT na 2:0, pričom v prvej tretine zostávalo 3:24. .

Tigers zaznamenali gól v presilovej hre na 1:24 a do prvej prestávky sa ujali vedenia 3:0. RIT obišiel puk okolo zóny Canisius a po pravom krídle, kde starší útočník Jake Hamacher (Corona, Kalifornia) prepichol prihrávku cez dav pred Laddom Moretzovi na jednorazový zásah na ľavú žrď.

aká je najlepšia detoxikačná očista na absolvovanie testu na drogy

Canisius strelil dva góly v prvých šiestich minútach druhej tretiny. Čerstvý hráč Jami Virtanen strelil gól v presilovej hre 16:13 na hodinách, kým čerstvý útočník Max Kouznetsov zakončil o 14:22 čudný nápor.