Mužský hokej RIT porazil Niagaru 5:4

Vedúci útočník Rochester Institute of Technology Nick Bruce (Fall River, Nové Škótsko/Johnstown Tomahawks) ako hlavný obranca zaznamenal dva góly a asistenciu Regan Seiferling (Moose Jaw, Saskatchewan) a juniorský útočník Kobe Walker (Lloydminster, Alberta) si pripísali gól a asistenciu a priviedli Tigers k víťazstvu 5:4 na ihrisku Niagary v utorok v Atlantic Hockey Action.

• Niagara sa dostala na palubovku po 51 sekundách hry, ale Tigers (4-2-1, 2-0-1 AHA) strelili päť z nasledujúcich šiestich gólov a vybudovali si náskok 5:2, pričom v druhej tretine zostávalo 5:38. ktoré sa ukázali ako neprekonateľné.
  • Starší brankár Logan Drackett (Calgary, Alberta) celkovo 29 zákrokov, vrátane 14 v prvej tretine, aby sa zlepšil na 3-1-1 v sezóne.
  • Juniorský útočník RIT Will Calverley (Scarborough, Ontario) pridal tri góly a zvýšil tak celkový počet bodov v čele tímu na 13 (6 gólov, 7 asistencií).
  • Tímy sa spojili na 17 penált a 48 PIM.
  • Box Skóre

RIT sa vracia do akcie budúci utorok (29. decembra) na neligovom zápase v Colgate, ktorý je naplánovaný na 16:05. vhadzovanie.