Kolby Mathews a Carter Wilkie z RIT získavajú týždenné ocenenia za Atlantic Hockey

špičkové spaľovače tukov pre ženy

Junior RIT Kolby Matthews bol vyhlásený za Atlantického hokejového brankára týždňa, zatiaľ čo čerstvý útočník Carter Wilkie bol zvolený za nováčika týždňa.

Matthews dosiahol 25 zákrokov pri piatkovom víťazstve 4:3 na ihrisku Army a celkovo dosiahol rekordných 40 zákrokov v kariére, aby si zachoval sobotňajšiu remízu 2:2 s Black Knights. Zastavil všetkých 14 striel, ktorým čelil v tretej tretine sobotňajšieho zápasu, aby si vynútil OT.

Wilkie strelil svoj prvý vysokoškolský gól pri piatkovom víťazstve a v sobotu si pripísal prvú asistenciu vo svetri Tiger. Celkovo tiež vyhral 21 vhadzovaní, vrátane 12 v sobotňajšom zápase – jedno, ktoré sa vrátilo priamo novému útočníkovi Gradymu Hobbsovi, ktorý jednorázovo z vrcholu kruhu vhadzoval a zvýšil RIT na 2:0 v prvej tretine. .

zimná predpoveď na rok 2015 farmársky almanach

RIT je naplánované na túto sobotu (16. októbra) v meste St. Lawrence v rámci každoročného zápasu Brick City Weekend v Blue Cross Arena v centre mesta Rochester. Vhadzovanie je naplánované na 19:05.