Sabres vyfúkli dvojgólový náskok, prepadli Red Wings v predĺžení

Buffalo Sabres získali bod, keď v sobotu v KeyBank Center bojovali proti silnému rally Detroitu Red Wings pri prehre 4:3 po predĺžení.

Štatistiky tímu

Víťazný gól strelil Moritz Seider, keď zostávalo 2:15 po predĺžení. Tyler Bertuzzi skóroval dvakrát neskoro v tretej tretine, aby vymazal vedenie 3:1 Sabres a vyrovnal. Pri Seiderovom góle asistoval aj Bertuzzi.

Za Buffalo skórovali Tage Thompson, Rasmus Dahlin a Arttu Ruotsalainen. Dustin Tokarski premenil 29 z 33 striel, ktorým čelil.

Rasmus Asplund zaznamenal dve asistencie a predĺžil tak svoju sériu najlepších bodov v kariére na šesť zápasov (3+5). Aktuálne je v NHL len päť hráčov, ktorí majú dlhšie aktívne bodové série.

Za Detroit skóroval aj Pius Suter. Alex Nedeljkovič predviedol 29 zákrokov.

Presilová hra Buffala skončila 1 na 2 a tím bol na zabitie z pokutového kopu 2 ​​na 2.

Sabres majú v posledných štyroch zápasoch bilanciu 0-3-1.