Syracuse sa stretne s Virginia Tech v úvodnom kole ženského lakrosového turnaja ACC

Syracuse si víťazstvom proti Boston College v sobotu popoludní zabezpečili na budúcotýždňovom ACC Women’s Lacrosse Tournament miesto číslo 2. Orange nastúpi v prvom kole proti Virginia Tech v stredu 28. apríla o 17:00. v Chapel Hill, N.C.

Orange zaznamenal v tejto sezóne ligový zápas 8:2. Syracuse vyrovnalo Boston College druhé miesto v tabuľke základnej časti, no získalo druhé miesto v rozdiele gólov. Orange vstupuje do turnaja ACC s celkovou bilanciou 12-2. Syracuse je na 3. mieste v mediálnom prieskume IWLCA a Inside Lacrosse a je na 2. mieste v najnovšom RPI.

Syracuse a číslo 7 Virginia Tech (5-10, 1-8) sa stretli 27. marca v Carrier Dome. Hokies viedli v prvom polčase 7:5 za stavu 3:34, ale Orange dvakrát skóroval a do polčasu vyrovnal skóre. Syracuse pokračovali v bodovaní po prestávke siedmimi gólmi v rade na ceste k víťazstvu 17-10.

Víťaz zápasu Syracuse-Virginia Tech nastúpi v piatok 30. apríla o 14:30 s víťazom medzi Boston College a Virginia. v druhom semifinále. Majstrovský zápas je na programe v nedeľu 2. mája napoludnie. Všetky hry budú vysielané na ACC Network.

Všetky vstupenky na Session a Individual Session na ACC Championship sú dostupné prostredníctvom UNC Ticket Office a možno ich zakúpiť na webovej stránke UNC na www.goheels.com/tickets alebo zavolaním na pokladňu na číslo 1-800-722-4335. Všetky vstupenky na relácie sú vhodné na všetkých sedem hier turnaja.

Brány sa otvoria jednu hodinu pred začiatkom každej hry alebo po skončení predchádzajúcej hry. Vyžaduje sa rúška na tvár a bude sa dodržiavať sociálny odstup.

Všetky vstupenky na reláciu sú 20 USD pre dospelých a 10 USD pre mládež (vo veku 7-17 rokov), seniorov (vek 55+). Vstupenky na jednotlivé relácie sú 10 USD pre dospelých a 5 USD pre mládež (vo veku 7-17 rokov) a seniorov (vek 55+). Pre deti do 6 rokov je vstup zdarma.