Syrakúzy pripadajú na Duke at the Dome, 97-88 (úplné spravodajstvo)

Tak ako čln bojuje s prílivom alebo snehuliak slnku, Syracuse Orange v sobotu bojoval s nevyhnutným.

Syracuse viedli prvých 19 minút, no akonáhle sa vedenie vzdalo, Orange pomaly klesal z tempa, keď v sobotu večer v Carrier Dome prehral 97:88 s 9. miestom Duke Blue Devils.

at&t výpadok iphone

Duke premohol Syrakúzy svojou veľkosťou vo vnútri a intenzitou obrany na obvode.

ODKAZY ZHRNUTIA HRY:

NAJLEPŠIE HRY:

TLAČOVÁ KONFERENCIA JIM BOEHEIM'S POST GAME:

ako získať viac sledovateľov tiktok

SOCIÁLNA:

NÁHĽAD:

Syracuse a č. 9/8 Duke pridajú ďalšiu kapitolu k svojej rivalite v sobotu 1. februára Tipoff v Carrier Dome je stanovený na 20:00. Orange (13-8, 6-4) vyhral päť z posledných šiestich zápasov pred sobotňajším zúčtovaním.

Orange prerušil svoju päťzápasovú víťaznú sériu pri neúspechu 71:70 v Clemson v utorok večer. Junior Redshirt Elijah Hughes a druhák Buddy Boeheim viedli tím po 22 bodoch. Syracuse skončili v januári 5-3, čo zahŕňalo výhry vo Virginia, Virginia Tech a Notre Dame. Orange sa delí o štvrté miesto v ACC s konferenčným rekordom 6-4.

9/8 Duke v utorok vyhral 79:67 proti Pittsburghu. Modrí diabli sú 17-3, vrátane 7-2 v ACC. Duke je druhý v tabuľke ACC a v tejto sezóne vedie v konferenčnom zápase 3:1.

Duke vedie celú sériu so Syracusemi 9:6, vrátane víťazstva 84:72 na minuloročnom turnaji ACC. V prehre mal Buddy Boeheim 15 bodov a bol 3:5 z 3-bodovej hranice. V základnej časti 2019 si tieto dva tímy rozdelili série, pričom každý vyhral na domácom ihrisku toho druhého. Syracuse triumfovali 95:91 po predĺžení na Cameron Indoor Stadium a potom Duke vyhral v Carrier Dome 75:65.