Syracuse Mets porazili Rochester Red Wings 2:1 už druhý večer po sebe

V ďalšom zápase s nízkym skóre medzi rivalmi z Thruway Cupu vyhrali Syracuse Mets v sobotu večer na Frontier Field víťazstvo 2:1 nad Rochesterom Red Wings. Po sobotňajšom podpise menšej ligy s Mets začal hru Zack Godley a debutoval v Syrakúzach. Veterán pravá ruka hodil tri a jednu tretinu smeny, čo umožňuje jeden beh na jeden zásah, zatiaľ čo chôdza päť a vyškrtnutie štyri.

Syracuse (29-52) priniesli domov prvý beh zápasu v hornej časti tretej zmeny. Keďže na základni nikto nebol, Wilfredo Tovar trafil dvojvýhra. Nasledoval Patrick Mazeika dvojkou do rohu pravého poľa, ktorý skóroval Tovar z prvej základnej časti a zabezpečil tak Mets vedenie 1:0.

Rochester (32-46) odpovedal v spodnej časti tretiny. Jecksson Flores a Sterling Sharpe viedli mimo rám s prechádzkami. Potom, čo Ali Castillo vyrazil, Godley odprevadil Keiberta Ruiza, aby naložil základne jedným von. Jake Noll nasledoval s obetavou muškou, aby skóroval Flores a vyrovnal zápas na 1:1.

V hornej časti štvrtého trafil Godley singl v snahe odštartovať ďalšiu rally. Marka Paytona potom vyšliapali a Travis Blankenhorn siahol po chybe prvého základkára Dereka Dietricha, aby naložil základne. Tovar však vyskočil na tretí out.

V hornej časti šiestej, Chance Sisco viedol inning s jedným, a Orlando Calixte nasledoval s chôdzou, aby sa pretekári na prvom a druhom mieste. Akeem Bostick potom vyletel do pravého poľa, čo umožnilo Sisco označiť a presunúť sa na tretie miesto. S bežcami na rohoch a jedným mimo, Mark Payton trafil obetavú mušku, aby skóroval Sisco a odovzdal Syracuse vedenie 2-1.

Akeem Bostick, ktorý vyšiel z bullpenu, vykročil smerom k Syrakúzam a predviedol tri a dve tretiny bez zásahu, bez zásahu, čo umožnilo iba jednu prechádzku a zároveň odpálil dvoch odpalov.

Posilňovač Syracuse Tom Hackimer nasadil ôsme miesto za Mets a odovzdal bezgólovú zmenu, čo je jeho tretí bezgólový frame v rade na začiatku svojej kariéry v Mets.

finger lakes krát nekrológy trvajú 7 dní

Keďže Syracuse stále viedli 2-1 a klesol na koniec deviateho miesta, Bradley Roney vyšiel z bullpenu a odovzdal zmenu 1-2-3 pre svoju štvrtú záchranu v sezóne.

Mets a Red Wings sa vracajú na Frontier Field v nedeľu popoludní na finále série. Za Syracuse nastupuje pravák Jesús Reyes proti ľavákovi z Rochesteru Benovi Braymerovi. Prvé ihrisko je naplánované na 13:05.