Syracuse pounds Boston College at Carrier Dome, 76-50 (úplné pokrytie)

Po vybudovaní 25-bodového náskoku v prvom polčase si Syracuse v stredu večer v Carrier Dome vybojovali druhé víťazstvo na konferencii Atlantic Coast Conference (ACC) nad Boston College 76:50. Bolo to 50thtriumf Orangeu nad Eagles v 76 stretnutiach medzi tímami.

Buddy Boeheim viedol všetkých hráčov s 22 bodmi pri streľbe 9 zo 17 vrátane štyroch 3-bodových bodov. Marek Dolezaj zaznamenal druhý double-double v posledných štyroch zápasoch s 10 bodmi a 11 doskokmi.

koľko zhliadnutí robí video virálnym

Syracuse, ktoré sa dočkalo najväčšieho víťazstva v tejto sezóne, je späť v akcii v Carrier Dome, kde bude hostiť Boston College v stredu 15. januára. Tipovanie je naplánované na 18:30 SELČ.

Orange vyhráva 63:55 po predĺžení proti obhajcovi národného titulu Virginii. Joseph Girard III (19), Elijah Hughes (18) a Buddy Boeheim (14) viedli Orange v bodovaní. Deväť z Boeheimových bodov prišlo v predĺžení, vrátane jeho takmer polovice ihriska, pričom tri nahral pri bzučiaku. Junior Marek Dolezaj viedol tím v počte asistencií so šiestimi a 12 doskokmi, čím vyrovnal svoje kariérne maximum. Víťazstvo zlepšilo celkový rekord Syracuse na 9-7, vrátane 2-3 v hre ACC.

Rekord Boston College klesol na 9:7 po prehre s Georgia Tech v sobotu doma 71:52. Eagles vstupujú do stredajšieho zápasu so skóre 3-2 ACC.