Ženský lakros v Syrakúzach dosiahol Final Four s výhrou 17-11 nad Floridou (úplné spravodajstvo)

Meaghan Tyrrell hľadala otvorený pruh na 12-metrovej značke, otočila sa doľava a stretla sa s obrancom Floridy, potom sa otočila doprava a postavila sa proti inému. Meaghan Tyrrell sa pokúsila prihrať, keď lopta spadla na zem, keď sa jej hokejka zrazila s obrancami.

Sam Swart sa uprostred chaosu vrhla, aby zdvihla pozemnú loptu a obrancovia Floridy sa na ňu vrhli pri hľadaní lopty, keď sa ozvalo píšťalka. Gators získali loptu a upevnili ôsmy obrat Syracuse v prvých 30 minútach hry.

sledovanie usps nefunguje 2016

O necelú minútu sa Emily Hellerová presekla cez 8 metrov, postavila sa pred brankára Syrakúz Asa Goldstock a poslala loptu do siete, čím vyrovnala skóre na 5. do polčasu.

3. Syracuse (16-3, 8-2 Atlantic Coast) čelila v sobotňajšom štvrťfinále turnaja NCAA 6. Floride (18-3, 10-0 American Athletic). Gators vstúpili do hry na 15-zápasovej víťaznej sérii, keď v tejto sezóne držali súperov menej ako 10 gólov vo všetkých zápasoch okrem dvoch. Vo štvrťfinále však Orange strelil 17 gólov proti Floride, aby postúpil do semifinále turnaja NCAA.