UTOROK HS BASKETBALOVÁ SPRÁVA: Chlapci z Waterloo prežili Canandaigua v dvojitom predĺžení

V utorok večer nebolo veľa basketbalových zápasov Wayne-Finger Lakes, ale na strane chlapcov sa odohral neuveriteľný zápas medzi Canandaigua Braves a Waterloo Tigers.

Pozrite si skóre, štatistiky a stredajší zoznam hier nižšie.

DiSanto Propane (billboard)

VÝHODNÁ TABUĽKA W-FL CHLAPCI (1/10):

Kanandaigua (3-5) 79
Waterloo (8-2) 82

(Dvakrát nadčas)

Waterloo si v polčase držalo 18-bodový náskok, ale Canandaigua sa vrátila a viedla 59:56, pričom do konca regulácie zostávalo 5,5 sekundy.

Nedokázali sa však udržať, pretože Devin Mulvey-Salerno vystrelil z rohu na trojku a ostali dve sekundy na to, aby poslal zápas do predĺženia.

V prvom predĺžení sa Canandaigua opäť spamätala a do konca zápasu vyrovnala na 67 pri rozohrávke Matta Pawlickiho, do konca zostávali tri sekundy. Hneď nato bol Nolan Slywka faulovaný pri vstupnej prihrávke, do konca zostávalo 0,4 sekundy, ale minul potenciálny trestný hod, ktorý by mohol vyhrať zápas, čím sa zápas posunul do druhého predĺženia.

Waterloo zdolalo Canandaiguu 15:12 v druhom predĺžení a zabezpečilo si divoké víťazstvo.

CAN – Nathan Sheridan 18 bodov; Nate Barone 17 bodov; Matt Pawlicki 16 bodov; George Spinelli 13 bodov; Joe Caito 12 bodov
WAT – Devin Mulvey-Salerno 28 bodov; Nolan Slywka 24 bodov; Julian Pehrson 10 bodov; Markell Kingston-Johnson 10 bodov

POZRITE SI ZNOVU: Nate Sharman a Paul Russo z FL1 mali hovor na HudleTV.

Zlato (6-4) 55
Harley Allendale Columbia (5-2) 70

HON – Landon Washburn 15 bodov; Evan Kuba 14 bodov; Owen Reynolds 11 bodov; Owen Baader 9 bodov
HAC – Tyler Knapp 26 bodov; Ryan D'Arduni 12 bodov; Ryan Napíšte 10 bodov; Theo Colosimo 9 bodov