WAYNE ACES FINÁLE: Volejbal dievčat prináša domov oddielový titul B triedy

Volejbalový tím dievčat Wayne Eagles si v sobotu zabezpečil titul B triedy v sekcii V proti otravnému šiestemu nasadenému Honeoye Falls-Lima. HFL vstúpil do posledného kola z rozrušenej špeciálnej strany držiaka. Počas prvého setu zápasu sa zdalo, že tento príbeh bude pokračovať, pretože Wayne zle spracoval skoré vedenie setu a prehral úvodný set 26-24.

vstupenky marlins vs yankees 2015

V druhom sete dokázal Wayne zmeniť scenár na HFL po tom, čo skočili do vedenia na začiatku setu. Tentoraz sa Eagles vrátili zo skorého manka a získali set víťazstvo 25:22. V treťom sete si Wayne dokázal udržať tempo a hoci skóre bolo v priebehu setu niekoľkokrát vyrovnané, Eagles nikdy nezaostali a získali víťazstvo 25:21.

V poslednom sete zápasu Eagles vyskočili do skorého vedenia 7:1, ale HFL nezmizla ticho a vrátila sa a vyrovnala set na 18:18. Wayne a HFL sa potom stali neoddeliteľnými na niekoľkých stretnutiach a set bol vyrovnaný na 23:23. Wayne dokázal odvrátiť podanie HFL, uchmatnúť si jednobodový náskok a podať si zápas. Bolo by to všetko, čo potrebovali, pretože Eagles ukoristili víťazstvo 25:23 a víťazstvo v zápase 3:1.

Víťazstvo Eagles 3:1 vo finále triedy B teraz presunie majstrov sekcie do regionálnej hry budúci víkend. Zápas proti súperovi, ktorý bude určený zo sekcie VI, sa hrá na strednej škole LeRoy budúcu sobotu o 12:30.