WAYNE DROPS HEARTBREAKER: Dievčenský volejbal je proti Marcellusovi slabý

Wayne Eagles prehrali srdcervúci zápas proti Marcellusovi zo sekcie III v dievčenskom volejbale, aby postúpili do štátneho semifinálového kola v triede B. Zápas v sobotu popoludní predstavoval všetko, čo ste si mohli želať, aby ste mali skvelé podujatie, ale bez výsledku, v ktorý Eagles dúfali. . Marcellus vyhral zápas 3:2.

Wayne prevzal prvé dva sety zápasu, rýchlo poskočil do vedenia 2:0 a oba sety vyhral 25:23. V prvom sete sa Eagles v jednom momente na začiatku setu vrátili zo stavu 16-7. Marcellus tvrdo visel v druhom sete, ale Wayne si udržal krok vpred, aby spečatil víťazstvo. Marcellus sa však vrátil, aby získal tretí set 25-22, a nabral s nimi poriadnu dávku impulzu, aby dosiahol štvrtý set, čím získal ďalšie víťazstvo 25-22. Piaty set šiel dolu, nerozhodný stav 21:21 pred dovolaným timeoutom, ale Marcellus sa odtiahol, aby spečatil víťazstvo v zápase výhrou setu 25:23.

Wayne Eagles dokončia sezónu so sezónnym rekordom 16-1 a 12-0 v hre Finger Lakes East okrem toho, že budú šampiónmi triedy B sekcie V.