Účty vyfúknuté doma od Colts, 41-15 (úplné spravodajstvo)

Keď v nedeľu popoludní na štadióne Highmark padal studený a vytrvalý dážď, Indianapolis Colts priniesli teplo v podobe behu Jonathana Taylora, ktorý sa prehnal cez obranu Bills pri víťazstve Colts nad Buffalom 41:15.

Prvý polčas nebol k Billsom láskavý už od prvého týždňa, ale v nedeľu to nebol len útok Buffala, ktorý mal problémy.

Zatiaľ čo obrana Bills bola zvyčajne v prvej štvrtine silná, Colts zaznamenali touchdown pri svojom úvodnom držaní lopty a potom využili zákrok Josha Allena ďalším touchdownom, čím efektívne prerušili sériu 13 zápasov Bills, keď zabránili súperom skórovať touchdowny v hre. prvá štvrtina.

V tomto sa Billsovi nič nepodarilo na oboch stranách lopty. Allen a útok sa nedokázali dostať na rovnakú vlnu, pričom rozohrávač za 258 miliónov dolárov zažil najhorší výstup v sezóne. Allen dokončil hru 21 z 35 na 209 yardov, dva TD a dva odchyty. V druhom polčase absolvoval len sedem prihrávok.

Spolu s drsným ofenzívnym výkonom nedokázala obrana Buffala zastaviť Taylora, ktorý bežal impozantných 185 yardov a mal na konte 5 touchdownov, štyri rushing a jeden TD catch. Pred zápasom Colts sa obrana Bills vzdala v priemere len 83 yardov na zápas na zemi.

Bills sa v sezóne posúvajú na 6-4, Colts na 6-5.

ODKAZY ZHRNUTIA HRY:

POLOVICA:

NÁHĽAD HRY:

V posledných dvoch týždňoch Bills a Colts hrali proti Jets a Jaguars. Colts vyhrali oba zápasy, zatiaľ čo Bills sa rozdelili. Títo dvaja budú hrať proti sebe v 11. týždni, keď sa stretnú po prvý raz odkedy ich Buffalo porazilo v minulej sezóne v play-off o divokú kartu.