Bills sa vráti potrestať náčelníkov

Vráťte sa do januára 2021 a Buffalo Bills boli v play-off NFL a tešili sa zo šance dostať sa až do zápasu Super Bowl. Kansas City Chiefs však mali iné plány. Napriek skorému vedeniu 0:9 proti Bills v prvej štvrtine, Mahomes pomohol viesť boj v druhej a tretej štvrtine, čo by pomohlo Chiefs dostať sa na cestu k Super Bowlu. víťazstvom 38:24 .

A tak sa Buffalo Bills v nedeľu večer chystali na odplatu, keď chceli potrestať Chiefs za bolestivé vystúpenie z minulosezónneho zápasu play-off. Ale hoci to bola hra pre dva z najlepších tímov AFC, mala malý význam, stále len na začiatku sezóny. Takže okrem vychvaľovania sa, pretože je pred nami ešte veľa zápasov, majú obe tieto franšízy šancu dostať sa do play-off bez ohľadu na to, ako to dopadne.

A to aj napriek tomu, že Chiefs sú favoriti pre Super Bowl v mnohých aplikáciách na športové stávkovanie v tejto sezóne , boli to Bills, ktorí dostali tú sladkú chuť víťazstva na konci, keď si vybojovali cestu k pôsobivému víťazstvu 38:20 nad Chiefs. Možno to nevynahradí stratu, ktorú zažili na začiatku roka, ale bolo by pekné dokázať, že dokážu poraziť jeden z najlepších tímov v NFL, a to tiež presvedčivo. A tu je prehľad toho, ako sa to všetko stalo.

Všade dominujú účty

Na rozdiel od ich predchádzajúcej hry to nebol prípad, keď sa Bills ujali skorého vedenia a náčelníci sa prebojovali späť do hry. Tentoraz sa Bills ujali vedenia, predĺžili ho a držali sa za každú výhodu, ktorú mohli získať. Bol to neuveriteľný a dominantný výkon s quarterbackom Joshom Allenom, ktorý ťahal za nitky.

Bills and the Chiefs sú dva z najlepšie útočiacich tímov v NFL, ale bola to zlá obrana, ktorá sklamala Chiefs, pretože neustále púšťali Bills waltz priamo cez seba. Prvá štvrtina sa začala pomaly, pretože oba tímy sa snažili získať body na palubovke a dostať sa do hry. A tentoraz to boli v skutočnosti Chiefs, ktorí zaregistrovali body ako prví, pričom Butker kopal do 38-yardovej bránky za 3 body. Potom sa však muž hodiny, Josh Allen, rozbehol TD, aby sa Bills dostal do vedenia.

V druhej štvrtine sa Chiefs opäť ujali vedenia, keď Mahomes hodil 5-yardový touchdown pass, čím zvýšil na 10-7 pre Kansas. Potom však Bills zaregistrovali 17 po sebe idúcich bodov bez odpovede, počnúc Emmanuelom Sandersom, ktorý sa dostal na koniec 35-yardovej touchdownovej prihrávky od Josha Allena a dostal sa do vedenia 24-10. Predtým, ako Butker strelil pred koncom štvrtiny ďalší kôš z hry, aby skóre zvýšil na 24-13.