Účty prekonali škaredý prvý polčas, zdolali Dolphins 26:11 (úplné spravodajstvo)

Desivá prvá polovica na Halloween vystrašila fanúšikov Billa. Buffalo dokázalo v prvých dvoch štvrtinách získať iba tri body a celkovo 102 yardov útoku a do polčasu išlo s Miami Dolphins nerozhodne 3:3.

Potom sa v druhom polčase veci otočili. Neskoro v tretej, útok začal nájsť svoj rytmus, ako Josh Allen a Bills pochodovali po ihrisku na 13-play, 80 yard touchdown drive zakončený hodom od Allena na Gabriela Davisa na osem yardov. Bod navyše Buffala im zabezpečil vedenie 10-3.

Potom, čo si vynútili Miami punt, Bills sa vrátili späť do práce na svojej ďalšej ofenzívnej jazde. Išli deväť hier a 89 yardov do endzóny. Allen sa tentoraz spojil so Stefonom Diggsom, čím zvýšil Buffalo na 17-3 vo štvrtej štvrtine.

Miami dokázalo skórovať svoj vlastný touchdown a získať dvojbodovú konverziu, aby sa stiahlo v rámci šiestich bodov, ale je to tak blízko, ako by sa im to podarilo. Bills odpovedali gólom z hry od Tylera Bassa, aby z toho boli opäť dva góly.

Potom na ďalšej jazde v Miami si Buffalo vynútilo obrat, keď Jordan Poyer vybral prihrávku od Tua Tagovailoa. Táto jazda viedla k touchdownu, keď Allen položil hru na ľad sedemyardovým touchdownom.

Bills si odniesli domov víťazstvo 26:11.

Josh Allen zakončil deň s prejdením 249 yardov a dvoma touchdownmi. Allen bol tiež vedúci rusher s 55 yardmi na ôsmich prenosoch.

Cole Beasley odohral svoj najlepší zápas v sezóne. Deň zakončil s 10 chytmi a 110 yardmi.

Víťazstvo Buffala posúva ich rekord na 5-2 a 2-0 v AFC East.

ODKAZY ZHRNUTIA HRY:

POLOVICA:

NÁHĽAD HRY:

Buffalo Bills a Miami Dolphins môžu hrať v rovnakej divízii, ale tu sa podobnosti končia. Bills sedia na vrchole AFC East s výsledkom 4-2 a sú pravdepodobne najlepším všestranným tímom vo futbale v tomto roku, zatiaľ čo Dolphins klesli na dno svojej divízie po začiatku 1-6.

Áno, delfíny boli ešte horšie ako New York Jets.

Miami prehralo šesť zápasov v rade, zatiaľ čo Buffalo sa podľa všetkého pripravuje na možnú súťaž v Super Bowle. The Bills tiež končí rozlúčkový týždeň, čo robí túto cestnú hru ešte náročnejšou pre Dolphins, ktorí hľadajú svoje prvé víťazstvo od týždňa 1.