Cornell vypadol v Dartmouthe, 41:7

aká je priemerná výplata za súdny spor zantac

Keď sa naposledy stretli, tím z Dartmouthu s národným hodnotením nechal Cornella poflakovať sa a sledoval, ako Big Red vyhrali 20-17, aby si pokazili Deň seniorov. Big Green neurobil tú istú chybu v sobotu na Memorial Field, čím odložil Big Red čoskoro pri víťazstve 41:7. Big Green sa zlepšil na 8-1 (5-1 Ivy), zatiaľ čo Cornell klesol na 2-7 (1-5 Ivy) v prehre.

Box skóre

Dartmouth prekonal Big Red 499:181, dominoval v čase držania lopty (36:26-23:34) a nikdy nedovolil návštevníkom cítiť sa pohodlne na oboch stranách lopty a získať aspoň podiel z titulu Ivy League. Pri výhre nad Brownom budúci víkend alebo prehre v Princetone s Pennom si môže pripísať minimálne podiel z titulu Ivy League. Dartmouth viedol v polčase 28:0 a okrem krátkeho ofenzívneho špurtu na otvorenie druhého polčasu nikdy neohrozil brániaceho šampióna Ivy. počas posledných 30 minút.

Nick Howard zabehol 172 yardov a štyri touchdowny, zatiaľ čo Big Green zaznamenal 292 yardov a päť skóre na zemi. Vyrovnaný tím Dartmouthu zároveň skompletizoval 17 z 22 prihrávok na 207 yardov a touchdown, pričom Derek Kyler trafil 14 z 18 prihrávok na 182 yardov. Dale Chesson zachytil sedem prihrávok na 106 yardov a touchdown.

Jake Stebbins viedol obranu Big Red s deviatimi zákrokmi vrátane dvoch za prehru a sack, kým Demetrius Harris ich mal osem. Holt Fletcher a Onome Kessington si pripísali vrecia.

ako dosiahnuť, aby kratom vydržal dlhšie

Na konci ofenzívy mal Eddy Tillman kariérne maximum 36 rushing yardov na šiestich nosičoch, zatiaľ čo Devon Brewer zaznamenal jediný touchdown pre Cornella na ceste do 19 yardov na štyroch nosičoch. Thomas Glover pri strate vytiahol štyri prihrávky na 53 yardov.

Ďalej nahor

• Cornell sa vracia na cestu, kde bude čeliť národnému Dartmouthu v sobotu 13. novembra o 13:30. na Memorial Field v Hannoveri, N.H.
• The Big Green vedie celú sériu 61-41-1, hoci Cornell vyhral posledné stretnutie medzi tímami 20-17 v roku 2019.
• Víťazstvo Big Red nad Dartmouthom na jeho Senior Day pokazilo perfektnú sezónu a ukázalo sa, že to bola Cornellova prvá výhra nad tímom Ivy na ceste od roku 1950, ako aj víťazstvo nad súperom s najvyšším hodnotením od doby, keď sa umiestnil na 4. mieste v štáte Ohio. v roku 1939.