Crunch vypadol s Monsters v predĺžení, 2-1

Syracuse Crunch boli prví na palubovke, ale Cleveland Monsters vyrovnali zápas a vynútili si predĺženie a dnes večer v Rocket Mortgage FieldHouse vyhrali 2:1.

Prehra stavia Crunch do štvorzápasového šmyku a 5-5-2-1 v sezóne. Tím je tiež 2-0-2-0 v sérii ôsmich zápasov sezóny proti Monsters.

Brankár Crunch Amir Miftakhov zastavil 34 z 36 striel, zatiaľ čo Daniil Tarasov sa zaslúžil o víťazstvo medzi trubkami pre Monsters, ktoré odvrátilo 21 z 22. Syracuse šli 0-na-5 v presilovej hre, ale perfektne 4-na-4 na zabitie z pokutového kopu.

The Crunch otvoril skóre len 1:09 v zápase. Gabe Fortier vyviezol puk do pásma pred prihrávkou pre Shawna Elementa, aby strelil svoj prvý profesionálny gól z vrcholu ľavého kruhu.

Monsters rýchlo odpovedali a o minútu neskôr bolo skóre vyrovnané. Jake Christiansen vystrelil ľavačkou, ktorá šla mimo koncové dosky a vrátila sa pre Thomasa Schemitscha, aby sa dostal do odkrytej siete z pravého kruhu.

Tímy zostali nerozhodné cez pravidlá a šli do predĺženia, kde Tyler Angle strelil víťazný gól za Cleveland na 1:08.