ELITE OPÄŤ: South Seneca Lady Falcons top ND-Batavia, návrat do NYSPHSAA Far West Regional (celé video z hry)

Tri priame majstrovstvá sekcie V. Tri priame výlety na regionálnu hru NYSPHSAA Far West Regional. S víťazstvom 61:41 nad Notre Dame-Batavia v utorok večer v kvalifikácii Sekcie V triedy C NYS v Marion sú South Seneca Lady Falcons len jedno víťazstvo od tretieho priameho postupu do Final Four triedy C v štáte New York. .

Po skoku do 10-bodového náskoku v prvej štvrtine sa Notre Dame-Batavia dokázala v druhej tretine stiahnuť až na 1 bod, kým seniorka z Južného Seneka Skylar Shaulisová trafila dva tri body, zatiaľ čo jej sestra, prváčka. Logan Shaulis, pochoval ďalšieho z veľkej vzdialenosti, aby dal Lady Falcons dopredu, aby zostali.

letný džem watkins glen 1973 fotografie

Juniorka Jenna McDonald viedla South Seneca v bodovaní so 17 bodmi a 7 asistenciami. Zápas opustila neskoro v štvrtej štvrtine po tom, čo si upravila členok a posledné 2 minúty sledovala z lavičky s dolnou časťou nohy obalenou ľadom.

ak príliš veľa spíte

Skylar Shaulis zaznamenal 14 bodov a zaznamenal 10 doskokov, zatiaľ čo Jade Parson držala na 7 bodoch, pričom chytila ​​10 doskokov a zblokovala 3 strely. Logan Shaulis zaznamenal 7 bodov za 7 doskokov a 3 asistencie a Emma Fletcher 7 bodov. Alissa Fletcherová pridala 4 body a Avrielle Fletcherová vo svojej prvej akcii sezóny po tom, čo sa zotavila zo zranenia kolena, zahrala pár neskorých trestných hodov pre svoje prvé body v sezóne.

Notre Dame-Batavia bola vedená Margaret Sutherlandovou, ktorá zaznamenala herné maximum 18 bodov, zatiaľ čo Callie McCulley pridala 16 pre víťazov sekcie V triedy C1 pri prehre.

najlepší detox na test thc drog

Ďalším pre South Seneca je šampión triedy C Allegany-Limestone Gators sekcie 6. Gators prinášajú rekord 22-1 do regionálneho zápasu Far West, ktorý sa hrá v sobotu večer na strednej škole Rush-Henrietta. Budú musieť bojovať s vedúcou strelkyňou Gators Morgan Davisovou, ktorá má priemer 18 bodov a 13 doskokov na zápas, a jej spoluhráčom Brookom Giardinim, ktorý má priemerne 14 bodov na zápas.

LivingMax bude vysielať sobotňajšie regionálne hry Far West v triede C a triede B v sobotu večer na rádiu LivingMax so začiatkom o 17:00. V zápase o 17:00 sa predstaví South Seneca vs. Allegany Limestone a v zápase o 19:00 sa predstaví neporazený Midlakes Screaming Eagles proti víťazovi 6. sekcie štátnej kvalifikácie triedy B medzi Southwestern a Fredonia, ktorý sa hrá v stredu večer.

LivingMax Sports bude naživo vysielať aj v stredu večer z Rush-Henrietta pre štátnu kvalifikáciu Sekcie V pre chlapcov v triede C (Lyons vs. Northstar Christian o 18:30) a triede A (Wayne vs. Irondequoit o 20:15).