ER/Gananda postúpia do celoštátneho semifinále víťazstvom 26:24 nad Medinou

Photo Via: Mary Margaret Johnson

East Rochester/Gananda Bombers (12-0) porazili Medina Mustangs (11-1) s konečným skóre 26-24 v neuveriteľne vzrušujúcej triede C Far West Regional na Williamsville South High School v sobotu popoludní.

Do polčasu sa hra dostala za nerozhodného stavu 6:6.

je chick fil a zatvorené v nedeľu

Mustangy a bombardéry zaznamenali v tretej štvrtine dva touchdowny a do štvrtej išli za nerozhodného stavu 18:18.

ER/Gananda opäť získali vedenie po dvoch minútach poslednej štvrtiny po touchdowne a dvojbodovej konverzii.

Medina strelil touchdown o sedem minút pred koncom a znížil vedenie na 26:24, ale pokus o dva body bol neúspešný.

Mustangs mali šancu dostať sa do vedenia alebo vyhrať zápas so zostávajúcim časom 2:55, ale loptu premenili na downy.

Vďaka výhre postúpi ER/Gananda do semifinále atletickej asociácie verejnej strednej školy štátu New York 27. novembra na strednej škole Cicero-North Syracuse, kde narazí na šampióna Stredného regiónu, Chenango Forks.