ROZLÚČKA SO SPRAVODLIVOSŤOU: Superhviezda Lyonu skórovala 44 vo finálovom zápase, keď C.G. Finney vytlačí Lions z posezónnej sezóny

Po získaní 19. oddielového titulu svojej školy v piatok večer v aréne Blue Cross, starší sudca Smith a jeho spoluhráči z Lyonu obrátili svoju pozornosť na boj o štátny titul. Ich prvou prekážkou by bolo zúčtovanie s tvrdým C.G. Tím Finney, šampióni sekcie V triedy C1, na strednej škole v Newarku v pondelok večer.

Pred preplnenou telocvičňou si senior Lyonu vymenil rany s C.G. Špičkový Finney Keegan Ocorr a fenomén 8. ročníka Markus Robinson. Nakoniec to bol C.G. Finney Falcons a hlavný tréner Joe Marchand, ktorí by vyhrali 92:88 a postúpili proti Cal-Mumovi v zápase triedy C v stredu večer v Blue Cross Arene.

prečo sa moje vrátenie daní stále spracováva

Lyons vyskočil na skoré vedenie 12-5 po 2 prvej štvrtine troch ukazovateľov staršieho Davida Weavera, ale Finney sa vrátil a po prvej tretine sa ujal vedenia 21-19.

Po polčasovej prestávke zvýšili vedenie na 43:39 za 17 bodov za prvý polčas od Markusa Robinsona a Finneyho staršieho Caleba Angera, ktorí pochovali 5 troch bodov.

najlepšie spôsoby, ako zarobiť peniaze online 2016

Finney by v druhom polčase zvýšil náskok až na 11 bodov. Lyons by stiahol rozdiel na 1 bod, ale Finney odpovedal vedrami od Ocorra a Robinsona, aby zvýšil náskok späť na 8. Ocorr by v poslednej štvrtine strelil 6-8 z čiary trestného hodu, aby spečatil víťazstvo a tesne prihral. kariéra jedného z velikánov všetkých čias, ktorí kedy nosili lyonskú uniformu.

Justice Smith skončil so 44 bodmi a zakončil svoju kariéru len o 11 bodov menej ako 2000. David Weaver zaznamenal vo svojom poslednom zápase za Lions 18 bodov na 4 trojky. Druhák Horace Betts IV skončil s 9, junior Benji Kemp 8 a senior Aaron Romero 4 body. Druhostupňový Justin Smith mal najnižšiu sezónu za 2 body.

Za Falcons Keegan Ocorr nastrieľal 36 bodov, 27 v druhom polčase, zatiaľ čo žiak 8. ročníka Markus Robinson nazbieral 29. Caleb Anger nastrieľal 24 bodov zo 6 trojok, než sa v neskorej časti hry vyfauloval. Jedinými ďalšími Falconmi, ktorí skórovali, boli Josh Taylor, ktorý mal 2 body, a Xavier Smith, ktorý trafil jediný trestný hod.

Pre hlavného trénera Deana Schotta II a jeho Lions končia sezónu ako šampióni sekcie V triedy C2 s celkovým rekordom 21-3.