Gól Faso pozdvihol 6. futbalový zápas Williama Smitha na víťazstvo 2:1 na ihrisku Geneseo

GENESEUS, N.Y.- Gól Williama Smitha College zo 72. minúty pozdvihol dnes večer šieste Herons k víťazstvu 1:0 nad Geneseom v nekonferenčnej súťaži na College Stadium. Vďaka víťazstvu je teraz William Smith v sezóne 3-1-0.

Obrana Herons obmedzila rytierov na iba tri strely v zápase. odohrala celých 90 minút v bránke, čím si vyslúžila svoj prvý shutout v sezóne.

Angel Bennett odohral celých 90 minút v bránke za Geneseo (1-3-1). Urobila päť zákrokov.

PRVÁ POLOVICA:

• William Smith mal prvú príležitosť v hre už v štvrtej minúte, ale pokus z 18-yardovej šestnástky zastavil Bennett.
  • O dve minúty neskôr sa zdalo, že Straney vedie William Smith 1:0, ale jej gól bol odmávnutý, pretože bola v ofsajde.
  • Faso mal šancu v 27. minúte, ktorú zhltol Bennett.
  • Obranná línia Volaviek , ,  a  udržala Genesea bez strely v úvodných 45 minútach.

DRUHÁ POLOVICA:

• V 47. minúte zastavil strelu z 15 yardov Bennett.
  • Hannah Sullivan mala najväčšiu šancu Geneseo v zápase, ale jej pokus z 18-yardového poľa smeroval priamo do Keslerových čakajúcich rúk.
  • a mali šance v 57. minúte, ale brankár Geneseo bol opäť pripravený.
  • Víťazný gól zápasu strelil v 72. minúte Faso. Ruppersberger si pripísal asistenciu na gól. Ruppersberger previezol loptu po ľavom krídle do šestnástky. Jej krížna prihrávka našla pravú nohu Fasa, ktorý strelu zlikvidoval mimo stekajúceho Bennetta.
  • V záverečných minútach sa rytieri tlačili na vyrovnanie, ale obrana Williama Smitha to zvládla a držala Genesea na krídlach a mimo nebezpečných oblastí na skórovanie.

KĽÚČOVÉ ŠTATISTIKY:

prehrávanie videa v prehliadači Chrome
  • William Smith zakončil zápas s náskokom 13:3 na strely a 4:1 na rohové kopy.

KÚHOK PRE TRÉNEROV:
„V oboch polčasoch sme počas zápasu zažili niekoľko výnimočných momentov,“ povedal hlavný tréner. „Kombinácia prihrávok a pohybu, ktorá viedla k Emminej učebnici, bola tiež učebnicová. Geneseo je atletický tím a zaviazal sa byť veľmi skúpy na to, aby si nechal priestor a čas na výstrely.“

NASLEDUJÚCI:
Volavky pokračujú vo svojom dvojzápasovom výlete v sobotu 17. septembra, keď sa na Fauver Stadium postavia proti Rochestri. Začiatok nekonferenčnej súťaže je naplánovaný na 17:00.