Hobart zhromaždil neskoro za víťazstvom 17-13 nad St. Lawrence

Quarterback David Krewson hodil 6-yardovú touchdownovú prihrávku na wide receivera Alexa LaBellu, pričom zostávalo 44,9 sekundy, aby pozdvihol futbalový tím Hobart College k víťazstvu 17-13 Liberty League nad St. Lawrence University na Boswell Field dnes popoludní. Statemeni sa celkovo zlepšili na 6-1, v konferencii 2-1, zatiaľ čo Saints skĺzli na 3-4, 0-3.

Box skóre

Hobart porazil St. Lawrence 360:321 v celkovom útoku, ale bol vyzvaný na 10 penált, ktoré stáli 95 yardov. Štátnici skončili mínus-1 aj v marži obratu.

môžem zažalovať svojho prenajímateľa za chybnú kabeláž

Running back Rayshawn Boswell zaznamenal svoj druhý 100-yardový rushing day za sebou, pričom zaznamenal 120 yardov, vrátane 64-yardového touchdownu v prvej štvrtine. Zachytil aj dve prihrávky na 32 yardov, vrátane 36-yardovej prihrávky na víťazný drive. Krewson mal 11 z 28 prihrávok na 155 yardov a touchdown. LaBella zachytil tímovo vysoké tri prihrávky na 16 yardov. Linebacker Bryan Aguilar nastrieľal pre Statesmen 11 zápasov. Defenzívny bek Blake Hansen vrátil zákrok v druhej štvrtine na 24 yardov.

Saints dostali 209 yardov od záložného rozohrávača Daniela Lawthera, ktorý bol poslaný do hry po zranení štartéra Tylera Grochota pri pokuse o prvý down v hre o štvrtú a piatu počas prvého držania lopty SLU. Lawther mal tiež tímovú výšku 40 yardov. Široký prijímač TJ Cornacchia zachytil päť prihrávok na 55 yardov. Wide receiver Andrew Murphy zachytil štyri prihrávky na hraciu výšku 71 yardov. Linebacker Jacob Dreisbach predviedol tímovo najvyšších deväť zákrokov. Bezpečnostné opatrenia Ryan Watson a Owen O'Brien zasiahli.

Hobart začal hrboľato, pretože Krewsona zachytil Watson v tretej hre zo zápasu. Statesmen potom minul pokus zo 47 yardov pri druhom držaní lopty. Hobart, ktorý čelil trojnásobnému víťazstvu pri treťom držaní lopty, sa rozhodol pre štvrtú a jeden z vlastných 36. Hazard sa vyplatil vo veľkom štýle, pretože Boswell preletel cez čiaru nedotknutý a predstihol druhého. koncová zóna pre jeho vedúci 14. touchdown v lige.

Statemeni zvýšili svoj náskok v polovici druhej štvrtiny gólom zo 40 yardov od Roba DiGregoria.

Po strate Grochota na úvodnej jazde sa Saints prebojovali na tri a štyri po sebe. Neskoro v druhej štvrtine, St. Lawrence konečne dostal svoj prvý prvý down v hre v ich poslednom nájazde polčasu, ale Hansen vybral Lawthera, aby nájazd ukončil.

V polčase viedol Hobart 10-0, prekonal SLU 168-12 a mal osem prvých downov na dva pre Saints. Boswell mal po 30 minútach 105 yardov len na deväť prenosov.

Statemeni sa v druhom polčase trápili, pretože polčasový náskok 10:0 sa vyparil.

Lawther dokončil svoje prvé tri prihrávky v tretej štvrtine, vrátane 46-yardovej bomby na Murphyho, aby postavil SLU na Hobart 5. Hobartova obrana udržala Saints mimo koncovej zóny a prinútila hostí uspokojiť sa s 27-yardovým Ianom. Doin field goal.