Ithaca je na čele Cortlandu v 63. ročníku Cortaca Jug Game na Yankee Stadium

Jug je späť v kampuse Ithaca College, keď Bombers porazili Cortland Red Dragons 34:17 v 63. zápase Cortaca Jug Game v slnečné sobotné popoludnie na Yankee Stadium.

Víťazstvom Ithaca ukončila pravidelnú sezónu s bilanciou 10:0 prvýkrát od roku 1986.

Bombers viedli v polčase 17-7, ale Cortland neodišiel potichu, pretože na začiatku štvrtej štvrtiny dosiahol trojbodový zápas, kým sa Red Dragons stiahli.

rozohrávač Ithaky A.J. Wingfield dokončil 18 z 20 prihrávok na 209 yardov s tromi touchdownmi. Jake Williams, Michael Anderson a Julien Deumaga zachytili touchdown passy. Williams tiež niesol loptu 10-krát na 70 yardov a skóre.

Rozohrávač Cortlandu Zac Boyes absolvoval 13 z 29 prihrávok na 117 yardov s jedným touchdownom a dvoma zákrokmi. Získal tiež 148 yardov na zemi pri 15 prenosoch. Jediné touchdowny zaznamenali Jaden Alfanostjohn a JJ Laap.

prehrávanie videa v prehliadači Chrome

Ithaca sa v nedeľu o 17:30 dozvie svojho súpera na úvodné kolo NCAA Division III Championship počas Selection Show.