Akadémia Mynderse bola okradnutá o titul v sekcii triedy B2 neskorým hvizdom na Northstar-Christian HS

Basketbalový tím chlapcov Akadémie Mynderse mal ťažkú ​​cestu k piatkovému večernému zápasu o titul V. triedy B2 na Northstar-Christian High School. Ako 6. semeno vychádzajúce z Finger Lakes East by najprv cestovali viac ako 2 hodiny, aby čelili Wellsville č. 3. Po odoslaní s Tigermi by sa potom vydali na cestu do #2 C.G. Finney, kde by explodovali za 94 bodov a kotvisko v zápase o titul proti #1 Northstar-Christian v malej telocvični Knight v juhozápadnom Rochesteri.

Jared King, starší z Mynderse, preniesol horúcu streľbu z Mynderse do zápasu o titul, keď v prvej štvrtine porazil tri body na tri body, aby hosťujúci Blue Devils viedli po 1. štvrtine 21-18. Northstar by sa vrútil späť a získal 8-bodový náskok v polčase, keď prekonal Mynderse 21:10 v 2. štvrťroku za 15 bodmi z prvého polčasu od Knight's juniorského lídra Turnera Harrisa.

V 3. štvrtine, s Jaredom Kingom v problémoch s faulom, Mynderse použil kombináciu sekacích driev od staršieho Nicka Jonesa, ktorý skóroval 7 v predposlednej štvrtine, a juniora Troya Kabata, ktorý pokoril tri trifecty a potiahol na tri body, 54:51. smeruje do poslednej štvrtiny.

kedy bude shawn mendes ďalší koncert

Vedenie by v štvrtej štvrtine zmenilo štyrikrát majiteľa, keď Kabat pridal svoj piaty trojbodový gól v zápase a Nick Jones pokračoval v hľadaní spôsobov, ako skórovať basketbal, zatiaľ čo Harris z NS-Christian pokračoval v prepaľovaní obrany Devils na herné maximum. 32 bodov, zatiaľ čo vedúci strelec Rytierov Ryan Garwood by mal problém nájsť svoj strelecký zásah len s 12 bodmi, čo je 13 pod jeho sezónnym priemerom.

Keďže Mynderse v poslednej minúte zaostával o 1 bod, juniorský útočník Michael Bogart sa otočil na bloku a pochoval skokanu z obratu, ktorý mohol byť víťazom zápasu pre Blue Devils. Zostávajúce však už len 2 sekundy, snaha Turnera Harrisa vrátiť sa späť do vedenia na nevyváženom 8 stopovom skákadle by minula cieľ a keď sa zdalo, že Mynderse bude oslavovať 10. oddielový titul svojej školy, jeden z troch rozhodcov pridelených do zápasu. odpískal by jeden z najspornejších faulov, aké kedy uvidíte...

kto dostane šek na 2000 stimulov

Po faule, piatom na Jareda Kinga, Harris potopil dva obrovské trestné hody (v noci bol 9 z 10 z charitatívneho pruhu), aby si zabezpečil víťazstvo po tom, čo sa odrazil trištvrtinový zúfalý pokus Jakea Smitha, staršieho z Mynderse. okraj. Hráči a tréneri Northstar-Christian vtrhli na kurt, aby oslávili štvrtý titul v sekcii ich škôl za posledných 6 rokov.

vojenský námornícky obchod Rochester ny

V Mynderse viedol Nick Jones so 17 bodmi, Troy Kabat skončil s 15 a Jared King strelil 14. Mike Bogart skončil s 9 bodmi, senior Sam Lorenzetti strelil 6 a Dylan Larizza uzavrel bodovanie Mynderse s 2 bodmi. Mynderse skončil večer 5 z 9 z charitatívneho pruhu, zatiaľ čo Knight's bol takmer dokonalý 16 zo 17 z čiary trestného hodu.