Petrakis dosiahol víťazný gól a pozdvihol Cornella nad Penn State

V príbehu o dvoch polčasoch, ktoré mali divoký koniec, bol hrdinom tímu Big Red nový špecialista na vhadzovanie Angelo Petrakis, ktorý vsietil víťazný gól zápasu s ôsmimi sekundami zostávajúcimi na to, aby mužský lakrosový tím Cornell #7 Víťazstvo 18:17 nad #2 Penn State v nedeľu popoludní na Crown Lacrosse Classic v Charlotte, NC

Angelo Petrakis sa postaví do vhadzovania počas mužského lakrosového tímu Cornell Big Red

ako si kúpiť predplatiteľov na youtube

Do konca zápasu zostávala menej ako minúta a Cornell zaostával o jeden gól, 17-16. V druhom polčase, v ktorom takmer všetka dynamika patrila Penn State, potrebovali Big Red nájsť spôsob, ako vyrovnať vyrovnávajúci gól, a čas sa krátil. S hrou na hrane sa Cornell obrátil na nikoho iného ako na Jeffa Teata, lídra tímu Big Red a vedúceho tímu. Po 18 sekundách sa Teat presadil jeden na jedného so svojím obrancom a vyhral bitku, keď skóroval vyrovnávajúcim gólom a vyrovnal tak zápas na 17:17.

Následné vhadzovanie vytvorilo divokú koncovku. Petrakis zamieril do kruhu na vhadzovanie a po tvrdom súboji s Jakeom Glatzom z Penn State sa oba tímy ocitli v zbesilých súbojoch o získanie lopty na polovici ihriska Penn State. Dom Doria to vymyslel v pravdepodobne najväčšej prízemnej lopte v hre a našiel otvoreného Petrakisa. Petrakis sa rozbehol dole po ihrisku v pretekoch jedného muža a strelil domov, čím vsietil víťazný gól, keď do konca zápasu zostávalo osem sekúnd, aby Cornell vyhral.