Útočník RIT Carter Wilkie získal štvrté ocenenie pre nováčika týždňa v Atlantic Hockey

Nový útočník RIT Carter Wilkie bol v pondelok zvolený za hokejového nováčika týždňa v Atlantickom oceáne, čo je štvrtýkrát počas prvých šiestich týždňov sezóny, kedy toto ocenenie získal.

Wilkie tipoval domáci víťazný gól s výsledkom 3:43 po predĺžení, aby v nedeľu popoludní doviedol Tigers k víťazstvu 3:2 na ihrisku AIC. Asistoval aj pri druhom góle Tigers, ktorý vyrovnal stav stretnutia na 2:2, pričom do konca druhej tretiny zostávalo 12:33.

Wilkie vedie všetkých nováčikov v Atlantic Hockey a je na priebežnom šiestom mieste v národnom rebríčku s ôsmimi bodmi za štyri góly a štyri asistencie.

RIT (5-3-2, 3-1-2 AHA) odohrá dva zápasy Atlantic Hockey na ihrisku Canisius budúci piatok a sobotu (12.-13. novembra). Vhadzovanie je na programe o 18:05. a 16:05 hod.