Útočník RIT Will Calverley vyhlásil Atlantic Hockey Player of the Month for December

Juniorský útočník Rochester Institute of Technology Will Calverley (Scarborough, Ontario) bol zvolený za najlepšieho hokejistu mesiaca december v Atlantickom oceáne.

• Calverley vstúpil do týždňa na druhom mieste v celoštátnom meradle so 16 bodmi a na treťom mieste s 10 asistenciami, pričom viedol ligu v oboch kategóriách.
  • Pri nedeľnej prehre 4:3 na ihrisku Roberta Morrisa si pripísal dve asistencie po tom, čo si pripísal asistenciu pri remíze Tigers 4:4 na ihrisku Colgate (29. decembra).
  • 16. decembra bol označený za najlepšieho hokejistu týždňa Atlantického oceánu po tom, čo zaznamenal gól a asistenciu v oboch zápasoch Tigers proti LIU (11. - 12. decembra).
  • Calverley získal prvé ocenenie pre hráča týždňa v sezóne (1. decembra) po tom, čo strelil svoj prvý vysokoškolský hetrik pri víťazstve Tigers 8:5 nad vtedajším číslom 9 Clarksonom (27. novembra) v otvorení sezóny. Calverley našiel sieť v čase 6:30 v prvej tretine, aby posunul RIT do skorého vedenia 2:0 a neskôr prelomil nerozhodný výsledok 4:4 pri presilovke, keď zostávalo 8:27 v tretej tretine. Golden Knights remizovali zápas o 28 sekúnd neskôr, ale Calverley zvíťazil nad tým, čo sa ukázalo ako víťaz zápasu, keď zostávalo do konca zápasu 6:15.

Calverley and the Tigers by mali budúci štvrtok (14. januára) o 17:05 hostiť Mercyhurst.