Saints v súťaži Liberty League prekĺzli okolo Herons 59:47

Basketbalový tím William Smith College dnes popoludní podľahol St. Lawrence University 59:47 v akcii Liberty League v Bristol Gymnasium.

Tri volavky boli v dvojcifernom skóre proti Saints. Senior viedol tím s 18 bodmi a 11 doskokmi, pričom 64 % strieľal z podlahy vrátane 3:3 spoza oblúka. Prvý rok pridali pre Herons 14 bodov, šesť doskokov, dve asistencie a dve zisky. Druhý ročník prehral 11 bodov a osem doskokov.

St. Lawrence vyprodukoval dvoch hráčov v dvojcifernom skóre a viedla ich Elizabeth Flynn s herným maximom 20 bodov a 14 doskokov. Cam Rhodes k víťazstvu pridal 12 bodov a sedem doskokov.

AKO SA TO STALO

• Obidva tímy rýchlo naštartovali tempo a vynútili si viacero striedaní na oboch stranách. Zápasu na začiatku chýbalo skórovanie, keďže v úvodných štyroch minútach bol nerozhodný 1:1.
  • Jarvis trafil hlboký trojručník, aby otvoril hru, pričom do prvej zostáva päť minút.
  • Tímy si vymenili body do zvyšku štvrtiny, keď si St. Lawrence udržal vedenie 12-9 smerom do druhého.
  • The Herons otvorili druhý zápas 8-4 po štyroch bodoch z Bledsoe a prvého ročníka.
  • Saints zareagovali dobre vlastným priebehom 9-3 a uchmatli si vedenie 25-20 smerujúce do polčasu.
  • Jarvis chytila ​​horúcu ruku a otvorila druhý polčas, keď kombinovala osem bodov vrátane dvoch hlbokých troch bodov, aby sa dostala do vedenia Saints.
  • McCulley podnietil útok na konci tretiny ôsmimi bodmi v rade, vrátane trojíc back-to-back, aby William Smith viedol 36-33.
  • Vo štvrtej štvrtine sa odohrali akcie tam a späť, keď si Herons a Saints vymenili body a viedli. Posledná štvrtina priniesla šesť nerozhodných výsledkov a sedem zmien vedenia.
  • St. Lawrence využil neskorý útočný výpad a silnú streľbu z čiary trestného hodu, aby sa zmocnil neskorého vedenia a predĺžil ho mimo dosah Williama Smitha. Saints uzavreli zápas s výsledkom 59:47.

PRE ZÁZNAM

• Vďaka víťazstvu sa St. Lawrence posúva na celkovo 10-10, 9-5 v Liberty League.
  • William Smith klesá na 5-16, 5-9.

NASLEDUJÚCI

William Smith bude späť v akcii na ceste, keď Herons cestujú do Saratoga Springs, aby sa postavili Skidmore. Akcia medzi volavičkami a plnokrvníkmi je naplánovaná na 17:30.